Aktuality

Na sletové soutěži v plážovém volejbalu byly k vidění napínavé zápasy

Celkem 30 dvojic mužů a 22 dvojic žen se v areálu Sokolského koupaliště na Brněnské přehradě postaralo o víkendu 18.–20. května o napínavé zápasy v plážovém volejbalu. Sokol Brno I zde pořádal sletovou soutěž – letní pohár mužů a žen v plážovém volejbale, který se tak stal součástí série soutěží pořádaných v rámci letošního XVI. všesokolského sletu.

Série oblastních a krajských sletů pokračuje v Třebíči a v Brandýse nad Labem

Série krajských a oblastních sletů pokračuje tento víkend mimo jiné v Třebíči a v Brandýse nad Labem. V Třebíči se sokolové sejdou 26. května na sokolském stadionu „Pod Kostelíčkem“, v Brandýse o den později na sokolském cvičišti Jindry Vaníčka.

Move Week rozhýbe Evropu. Sokol bude u toho

38 zemí, 2 941 měst, 14 105 akcí a skoro 3,5 miliónu účastníků. Takový bude ve dnech 28. 5.–3. 6. letošní Move Week, celoevropský projekt, který má přimět lidi k účasti na pohybových aktivitách a přispět tak k dobrému zdraví a kondici populace. Připojí se i sokolské jednoty z Čech, Moravy i Slezska.

Nabídka dobrovolnické spolupráce na XVI. všesokolském sletu

ČOS hledá dobrovolníky, kteří pomohou při zajišťování XVI. všesokolského sletu v týdnu od 1. do 6. července.Jedná se především o pomoc při zahajovacím průvodu v centru Prahy a s organizací hromadných skladeb v zázemí v Eden Aréně. Podrobnější informace obsahuje otevřený dopis všem zájemcům o tuto zajímavou dobrovolnickou práci.

XVI. všesokolský slet „přijede“ do regionů

Ochutnávku toho, co uvidíte na XVI. všesokolském sletu v Praze, můžete zažít i v regionech – 12. května začala současně v Písku, Libouchci, Benátkách nad Jizerou a v Hnojicích na Olomoucku série 40 regionálních sletových akcí, které pak budou pokračovat do konce června po celé republice.

Vydařený 10. ročník Youth Athletics – Sokol Grand Prix

Celkem 234 závodníků a závodnic z 29 oddílů startovalo v úterý 8. května na stadiónu Mirka Tučka v Kolíně – Borkách na jubilejním 10. ročníku mládežnického mítinku Youth Athletics – Sokol Grand Prix, který byl jednou ze soutěží letošního XVI. všesokolského sletu.

Prodej vstupenek na hromadná cvičení v Eden Aréně zahájen!

Vstupenky na hromadná cvičení XVI. všesokolského sletu v pražské Eden Aréně 5. a 6. července si můžete koupit již dnes! Jejich prodej byl spuštěn v síti Ticketportal (https://bit.ly/2Id7uxH) a ve vybraných kamenných obchodech.

Podpořte vaším nákupem XVI. všesokolský slet

Česká obec sokolská spustila na adrese www.obchodsokol.cz prodej suvenýrů k XVI. všesokolskému sletu. Utržené peníze půjdou na podporu této akce.

Vyšlo dubnové vydání časopisu Sokol

Zasedání Výboru ČOS, vyhlášení výsledků ankety Nejúspěšnější sportovci a trenéři ČOS, připomenutí výročí bitev u Bachmače a Sokolova a další zprávy o dění v Sokole a úspěších sokolských sportovců – takové je dubnové vydání časopisu Sokol, jehož součástí je rovněž samostatná příloha Sletový magazín.

Vyhlášeni nejúspěšnější sportovci a trenéři České obce sokolské

Nejlepším individuálním sportovcem roku 2017 z řad českých sokolů je stříbrný medailista z mistrovství Evropy, vzpěrač Jiří Orság ze Sokola Karolinka. Vyplývá to z výsledků ankety Nejúspěšnější sportovci, družstva a trenéři České obce sokolské v roce 2017, jež byly ve čtvrtek 26. dubna slavnostně vyhlášeny v malostranském Tyršově domě.

Všechny aktuality

Kalendář akcí

<<  Červen 2017  >>

1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Staň se sokolem

Už 150 let rozvíjíme tělo, ducha i mysl.

Chci vědět více