Přebory OS - Judo

T.J.Sokol Mohelnice - oddíl judo pořádal

PŘEBOR ČOS 2017

v judo mláďat, mladších a starších žáků, žákyň a dorostu

Pořadatel: T. J. Sokol Mohelnice, oddíl juda
Termín:
neděle 15. října 2017
Místo konání: sportovní hala OA Mohelnice,  Olomoucká ulice

Přebor České obce sokolské v judo v kategorii mláďat, žáků a dorostu se uskutečnil ve vyzdobené hale obchodní akademie Mohelnice na třech tatami. O slavnostní zahájení se postaraly mohelnické mažoretky, které nastupovaly ze zvuků sokolské hymny. Závodníky přivítal starosta Severomoravské župy Mgr. Jiří Sobotík a starosta T. J. Sokol Mohelnice Ing. Vladimír Daněk. Soutěž probíhala ve sportovní bojové atmosféře bez závažnějších zranění. Řídilo ji 8 rozhodčích v zápasišti, hlavní rozhodčí, sportovní ředitel, asistent sportovního ředitele a 9 členů časomíry. Všichni se včetně dalších pořadatelů podíleli na tom, že i přes velký počet závodníků proběhla soutěž podle plánu a byla účastníky kladně hodnocena. Akci propagovala a dokumentovala mohelnická televize a místní tisk, článek byl zaslán i do časopisu Sokol.

VÝSLEDKY

PROPOZICE