Mezinárodní seminář pro cvičitele RDPD – PaCH 2018

Ústředním tématem mezinárodního semináře PaCH 2018 bude voda ve všech svých podobách v hodinách rodičů s dětmi a předškolních dětí. Seminář počítá s účastí zahraničních lektorů z více zemí, kteří se s námi podělí o své zkušenosti. V programu budou jak praktické ukázky, tak krátké teoretické přednášky. Zaměříme se také na posílení vztahu mezi rodičem a dítětem prostřednictvím pravidelně organizovaných pohybových aktivit. Seminář bude tlumočen z anglického jazyka do českého.

23.–25. 11. 2018

Přihlášky do
12. 10. 2018

Poplatek
člen ČOS i veřejnost: 1600 Kč

Hana Šturcová, e-mail: skola@sokol.eu, tel.: 257 007 259

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Zanechte nám kontakt

International Workshop for Instructors of Parents and Children