XVI. všesokolský slet v České televizi / 29.06.2018

Česká televize a Český rozohlas (generální mediální partneři XVI. všesokolského sletu) a Deník (hlavní mediální partner sletu) budou od 1. 7. do 6. 7. přinášet rozsáhlé sletové zpravodajství.

Česká televize bude od 1. do 6. července denně vysílat sletové zpravodajství ve Sletových minutách na ČT Sport.

Sletový průvod 1. července pokryje přímými vstupy v celkové délce 40 minut.

Ve středu 4. července odvysílá ČT Sport ze záznamu program Sokol Gala.

Oba programy hromadných tělocvičných skladeb – 5. 7. a 6. 7. – bude Česká televize vysílat v přímých přenosech na ČT 2, resp. ČT Sport. Letošní novinkou je přímý přenos pátečního slavnostního zakončení na ČT 1.

V přímých reportážích se z Edenu budou hlásit i reportéři Českého rozhlasu. Obě média spolu s Deníkem navíc plánují bohaté zpravodajské pokrytí všech sletových událostí. Deník svým čtenářům navíc nabídl před začátkem sletového týdne speciální sletovou přílohu s řadou užitečných informací pro účastníky i návštěvníky sletového týdne.