Dejte o sobě vědět novým sokolům / 14.09.2018

Na Českou obec sokolskou se obrátil Český olympijský výbor s nabídkou možnosti bezplatně informovat veřejnost o vašem oddíle, jeho činnosti i akcích, které pořádáte. Stačí se zapsat do databáze sportovních oddílů na internetových stránkách www.sportvokoli.cz.

K zapsání není potřeba žádná registrace, z hlavní stránky vedou odkazy jak na databázi oddílů, tak na databázi jednorázových akcí. Je nutné zadat alespoň náhledovou fotografii - pro pořadatele Noci sokoloven přikládáme grafiku k volnému použití.

Projekt Sport v okolí provozuje ČOV a Sazka už několik let. Zápis právě v tomto období je vhodný zvláště pro pořadatele Noci sokoloven a jednoty, kteří provádějí nábor nových členů. Sazkatotiž v září a říjnu projekt podporuje mediální kampaní, která na stránky přivádí spoustu lidí.

Druhou možností, jak zpropagovat svou akci, je poměrně populární programový portál Kam s dětmi. Na stránkách www.kamsdetmi.com je možné zdarma zaregistrovat svou akci. Je zde nutné přihlášení. Pokud nechcete vytvářet své vlastní, můžete využít přihlašovacích údajů České obce sokolské:

uživatel: info@sokol.eu

heslo: Sokol2018

I pro tyto stránky lze použít přiloženou grafiku Noci sokoloven.