Noční Fit běh Petřínem – tajemným parkem s atletickým trenérem / 28.09.2018

Jedním z vrcholů programu #Be Active Noci sokoloven v sobotu 29. září 2018 bude noční běh parkem s nejkrásnějšími výhledy na Prahu - noční Fit běh Petřínem. Je určen těm, kteří mají rádi běhání, i těm, kteří mají rádi Prahu.

Nevšední atmosféru běhu po tajuplných stezkách parku podtrhnou světelné prvky, které dostanou běžci na startu v Tyršově domě. Běh bude veden atletickými trenéry, kteří zaručí, že si jej užijí zkušení běžci i začátečníci či děti – budou naplánovány dvě trasy podle výkonnosti, takže běh rozhodně doporučujeme celým rodinám!

Po důkladném rozcvičení na startu v Tyršově domě se běžci vydají buď na lehčí trasu, která povede parkem až k Nebozízku a pak okolo sochy Karla Hynka Máchy zpět na start. Celková délka bude asi 1,5 km. Pro zkušenější běžce je připravena vydatnější trasa, a to až na Petřínskou rozhlednu, kde se běžci budou moci napít před prudkým sestupem zpátky v Vltavě. Tato trasa povede Petřínskými i Kinského sady a celková délka je asi 4 km.

Na start se postaví a radou ostatním přispěje i trojnásobný olympionik, atlet Štěpán Janáček, a možná i některá z dalších sportovních hvězd!

Běh je součástí programu #Be Active Noci sokoloven, která se koná v Tyršově domě od 18:00 do 22:00 hodin. Její program si můžete přečíst ZDE.