Sezóna plesů, bálů, karnevalů a šibřinek je v Sokole v plném proudu / 05.03.2019

S prvními zimními dny a měsíci přišlo do tělocvičných jednot a do sokoloven již „tradiční veselí” – od ledna do konce března probíhá sezóna plesů, bálů, karnevalů a šibřinek, jejich pořádání je v řadě sokolských jednot již dlouholetou tradicí. Přinášíme přehled konání některých z nich.

LEDEN 2019

9. 1. a 10. 1. Sokol Hřivice –  pro dospělé 9. 1. Námořnický ples, 10. 1. dětský námořnický karneval, místo: sokolovna Hřivice

*

12. 1. Sokol Přeštice – Dětské šibřinky –dětský maškarní bál

*

12. 1. Sokol Černilov – Sokolský ples,

*

12. 1. Sokol Votice – Sportovní ples, pořádají oddíly florbalu a nohejbalu

*

12. 1. Sokol Dolní Újezd – Sokolský ples, od 19.30 hod.

*

18. 1. Sokol Hostivař – 4. ples Sokola Hostivař a Domu UM, místo: sokolovna, U branek 1/674, Praha 10 - Hostivař od 19.30 hod., http://www.sokolhostivar.cz/

*

18. 1. Sokol Štěpánov – 19. Divadelní ples, místo: sokolovna, Dolní 270/17 Štěpánov. K tanci a poslechu hraje skupina ROXY.

www.sokolstepanov.cz

*

19. 1. Sokol Olomouc-Černovír a ZŠ Petřkova –  ples "Filmové hvězdy", místo: sokolovna Sokola Černovír

*

19. 1. Sokol Brno-Komín – Sokolský ples, místo: komínská sokolovna

*

19. 1. Nové Bránice – 19. 1. – Sokolský ples 2019, předtančení: Orion Oslavany,

*

19. 1. Sokol Velká – tradiční sokolský ples, místo: sál sokolovny ve Velké, od 20.00 hod.

*

19. 1. Sokol Jinonice – Dětský karneval

*

19. 1. Sokol Huntířov n/J. – Dětský maškarní karneval, od 15.00 hod.

*

19. 1. Sokol Mělčany – tradiční sokolský rockový ples, místo: sál sokolovny v Mělčanech, od 20.00 hod.

*

19. 1. Sokol Divišov – Sokolský ples v duchu První republiky, místo: sokolovna Divišov, od 20.00 hod.

*

19. 1. Sokol Hnojice – Disco ples, od 20.00 hod.

*

19. 1. Sokol Olomouc-Chválkovice – Sokolský ples, místo: v sokolovně Olomouc-Chválkovice, ulice Na Zákopě 82, od 20.00 hodin.

*

20. 1. Sokol Olomouc-Chválkovice – Dětskýkarneval, místo: v sokolovně Olomouc-Chválkovice, ulice Na Zákopě 82, od 14.00 hodin.

*

20. 1. Sokol Vsetín a Rodinné a mateřské centrum Vsetín – Karneval, místo konání: sokolovna Vsetín, od 15.30 hod., http://www.sokolvsetin.cz/karneval/

*

26. 1. Sokol Pardubice  – 115. šibřinky s tématem "Ctnosti a neřesti". K tanci a poslechu bude hrát skupina Drops z Hradce Králové, předtančení předvede taneční klub CTS Perfect Pardubice.

*

26. 1. Bílovice nad Svitavou  – Sokolský ples, místo: sál sokolovny Sokola Bílovice nad Svitavou

*

26. 1. Sokol Košíře –  Společenský večer s tancem a tombolou

*

26. 1.  Sokol Libuš – Sokolský ples , místo: libušské sokolovna – Libušská 294/129, 142 00Praha 4 - Libuš.

*

26. 1. Sokol Padochov – I. Sokolský ples

*

26. 1. Sokol Ostrava-Proskovice – Sokolský ples filmových hvězd, hraje REXTON, místo: sokolovna Sokola Ostrava-Proskovice

*

26. 1. Sokol Nový Hrádek –Sokolský ples ve stylu První republiky,místo: sokolovna Nový Hrádek, od 20.00 hodin, předtančení Siluet a Borců i s nějakým tím dalším překvapením.

*

26.1.  Sokol Chocerady – šibřinky na téma "Nech na hlavě" ("kloboukové"), místo: sokolovna Chocerady

K tanci i poslechu hraje kapela MP6 band, vystoupí Mažoretky Smetanky a taneční skupina Salsa Bene

https://sokol-chocerady.webnode.cz/pripravovane-akce/

*

26. 1. Sokol Huntířov n/J. – šibřinky, ráz: „Divoký Západ“, od 20.00 hod.

*

26. 1. Sokol Dobříš – Sokolský ples, místo: sokolovna v Dobříši, od 20.00 hod.

*

 26. 1. Sokol Jinonice – XXVIII. sokolský ples

*

26. 1. Sokol Koterov

– Sokolský bál, místo: koterovská sokolovna, od 20.00 hodin.

*

26. 1. Sokol Plzeň-Skvrňany – 7. ples BWCH

*

26. 1. Sokol Staříč – Sokolský ples, místo: Kulturní dům ve Staříči, od 20.00 hodin, předtančení – latinsko-americké tance

*

26. 1. Sokol Domašín – 51. sokolský bál, místo: domašínská sokolovna

*

27. 1. Sokol Staříč – Dětský karneval, místo: Kulturní dům ve Staříči, od 15.00 hodin

*

27. 1.  Sokol Pardubice I - Dětské šibřinky, od 14.00 hod.


ÚNOR

2. 2. Sokol Pozořice – Šibřinky aneb Ples sportovců, místo: pozořická sokolovna, od 20.00 hodin

*

2. 2. Sokol Chuchelna – Sokolský ples, místo: sokolovna v Chuchelně, od 20.00 hodin

*

2. 2. Sokol Náměšť nad Oslavou – Pleskoles 2019 , místo: sokolovna, pořádá Bikeklub Sokolisti Sokola Náměšť na Oslavou

*

2. 2. Sokol Jihlava – Dětské šibřinky na téma Z pohádky do pohádky, od 15.00 hod.

*

2. 2. Sokol Rudná – Sokolský ples, místo: sál Sokolského domu

*

2. 2. Sokol Smolkov a fotbalový klub SK Smolkov – 15. Sokolský ples, místo: sál sokolovny ve Smolkově, začátek ve 20.00 hodin, tradičně velmi bohatá tombola a TOP ceny, půlnoční překvapení; ·hrát bude skupina „Duo Mistral“

*

2. 2. Sokol Vsetín – Karneval, místo konání: sokolovna Vsetín, od 15.30 do 18.00 hod., http://www.sokolvsetin.cz/karneval/

*

2. 2. Sokol Moravičany –Sokolský ples, místo: moravičanská sokolovna, od 20.00 hod.

*

2. 2. Sokol Trhový Štěpánov – dětský maškarní karneval.

*

2. 2. Sokol Maloměřice-Obřany, oddíl házené – šibřinky, místo: Brno – Maloměřice, Obřany, Kulturní sál (obecní úřad), od 20.00 hodin

*

2. 2. Sokol Sobotovice – Sokolský ples, místo: sokolovna v Sobotovicích, od 20.00 hodin

*

3. 2. Sokol Chlumčany – dětský karneval, místo: tělocvična školy v Chlumčanech, od 15.00 hodin, soutěže, taneční zábava i drobné občerstvení

*

3. 2. Sokol Vrané nad Vltavou se podílí na tradiční akci Vranský masopust - průvod masek obcí s živou hudbou

*

6. 2. Sokol Křemže – Ples, místo:  sál obce Holubov, od 20.00 hodin.

*

8. 2.  Sokol Mohelno – Ples, místo: sokolovna Sokola Mohelno, Mohelno 284

*

8. 2. Sokol Dolní Loučky – ples s vystoupením tanečního kroužku dětí Stream Dance a s půlnočním překvapením žen.

*

8. 2. Sokol Týn nad Bečvou – Sokolské šibřinky, místo: sál OÚ Týn n/B, od 20.00 hod., sraz masek 20.15 hod.

*

9. 2. Velké Bílovice – Župní sokolský ples. Zábavou bývá tradiční střílení do florbalové branky, na plese také zatančí jeden taneční pár ze skupiny country. Slováckou besedu nahradí Moravská beseda. Místo: Kulturní dům Velké Bílovice

*

8. 2. Sokol Říčany a Radošovice – Sokolské šibřinky 2019 na téma „Přijela k nám pouť“

https://www.sokolricany.cz/akce/

*

9. 2. Sokol Třebětice – sokolská zábava, ve stylu černo-bílého filmu, místo: sokolovna Třebětice, od 20.00 hodin.

*

9. 2. Sokol Nové Veselí a Zemědělská dopravní technika s.r.o. – společenský ples, místo: sokolovna Nové Veselí, od 19.30 hodin.

*

9. 2. Sokol Hranice – XVIII. Sokolsko-letecký maškarní ples, místo: sokolovna Hranice, od 20.00 hod.

*

9. 2. Sokol Lysá nad Labem – dětsé Sokolské šibřinky, místo: Sokolovna v Lysé n. L., od 14.00 hodin

*

9. 2. Sokol Lysá nad Labem – Sokolské šibřinky (pro dospělé), téma: "Elegance První republiky",místo: Sokolovna v Lysé n. L., od 20.00 hodin

*

9. 2. Sokol Bělčice – Sokolský ples, od 20.00 hod.

*

9. 2. Sokol Březové Hory – šibřinky, téma „Řemeslo má zlaté dno“, místo: Pivovar v Podlesí (obec těsně vedla Příbrami), od 20.00 hod.

*

9. 2. Sokol Jihlava – Šibřinky na téma  "Starci na chmelu", místo: DIOD

*

10. 2. Sokol Hranice – Dětský maškarní karneval, místo: sokolovna Hranice, od 15.00 do 17.00 hod.

*

10. 2. Sokol Doubravka – Dětský karneval, místo: tělocvična T. J. Sokol Doubravka, 14.30–16.30 hod.

*

10. 2. Sokol Jilemnice – Maškarní karneval pro děti s názvem Hopsasa, hejsasa, každý se natřásá!)

*

10. 2. Sokol Česká Skalice, divadelní soubor Maska – dětský karneval; DS Maska při T. J. Sokol Česká Skalice zve všechny mudly na dětský karneval, který se uskuteční v českoskalické sokolovně od 14.00 hodin. Dorazí i samotný Harry Potter s Ronem a Hermionou.

*

15. 2. Sokol Křelov –šibřinky, pravděpodobný ráz "S Josefem Ladou", místo: sokolovna v Křelově. Začátek ve 20 hod.

ravděpodobný ráz "S Josefem Ladou" - velké obrazové plakáty ručně malované - barevné.

*

15. 2. Sokol Klatovy – šibřinky pro dospělé, místo: velký sál sokolovny v Klatovech, od 20.00 hodin

*

15. 2. Sokol Plzeň-Skvrňany – Sokolské šibřinky

*

16. 2. Sokol Plzeň-Skvrňany – Sokolské šibřinky

*

16. 2. Sokol Postoupky – karneval – dětské šibřinky, místo: sokolovna Postoupky, od 14.00 hodin, každá dětská maska dostane milé překvapení. Je připraven bohatý kulturní program, který tematicky bude motivovaný českými pohádkovými postavami. Místní sokolové si pro děti připravili mimo jinépohádku o Pejskovi a kočičce jak společně připravovali dort. Bude připravena tradiční tombola, pokusíme se přičarovat kouzelníka Radka a společně si s dětmi užijeme spoustu tanečních a pohybových her.

*

16. 2. Sokol Česká Třebová:

- dětské šibřinky, místo: sokolovna Na Skále, Česká Třebová, od 14.00 hodin

- šibřinky pro dospělé: místo: sokolovna Na Skále, Česká Třebová, od 19.00 hodin

*

16. 2.Sokol Dětmarovice – 50. ples Sokola Dětmarovice, místo: sokolovna Dětmarovice

*

16. 2. Sokol Ostrava Plesná – Sokolský ples, místo: sál DDM v Plesné, od 19.30 hodin.

*

16. 2. Sokol Křelov – se ve 14 hod koná " Dětský maškarní karneval", od 14.00 hod.

*

16. 2.  Sokol Padochov – II. Sokolský ples, začátek ve 20.00 hodin

*

16. 2. Sokol Miličín

- MILIFEST – masopustní představení na Rynku před obecním úřadem s názvem MILIFEST 2019 ve 13.30 hodin, sraz masek v miličínské sokolovně ve 13.00 hod.

- masopustní zábava od 20.00 hod. tentýž den v miličínské sokolovně

*

16. 2. Bělá pod Bezdězem – Sportovní ples

*

16. 2. Sokol Lázně Toušeň:

- od 10.00 karneval pro předškoláky

- od 14.00 karneval pro školáky

- od 20.00 karneval pro dospěláky v rázu "100 let Sokola v Lázních Toušeni"

Další informace na: https://dslt.webnode.cz/, nebo na Facebooku https://www.facebook.com/divadelnisoubortousen/

*

16. 2. Sokol Dolní Kalná – Sokolský ples, místo: sokolovna Dolní Kalná, od 20.00 hodin.

*

16. 2. Sokol Komárov – šibřinky, ráz: „Postavy z filmů a muzikálů“, místo: komárovská sokolovna, od 20.00 hodin.

*

16. 2. Sokol Kladno – Sokolské šibřinky – maškarní ples na téma "I love RnR", místo: kino Sokol, Kladno, od 20.00 hod.

*

16. 2. Králův Dvůr – 6. sokolský karneval, místo: sokolovna Králův Dvůr, od 19.00 hod.

*

16. 2. Sokol Sokolnice  – šibřinky – maškarní ples pro dospělé, místo: sokolovna Sokolnice, od 20.00 hod.

*

16. 2. Sokol Plzeň Nová Hospoda:

-  Dětský maškarní ples, místo: tělocvična sokolovny, od 14.00 hod.

- Maškarní bál pro dospělé, místo:  v tělocvičně sokolovny, od 20.00 hod.

*

16. 2. Sokol Vlkov – Sokolské šibřinky , místo: sokolovna Vlkov, od 20.00 hod., nástup masek 20.30 hod.

*

17. 2. Sokol Vlkov – Dětský Karneval, od 14.00 hod.

*

16. 2. Sokol Příbram – šibřinky,  ráz: "100 let republiky", místo: příbramská sokolovna, od 20.00 hod

*

17. 2. Sokol Příbram – dětské šibřinky, karneval, ráz: "100 let republiky", místo: příbramská sokolovna, od 15.30 hod

*

16. 2.  Sokol Nový Hradec Králové – Maškarní zábava, místo: sokolovna jednoty - Husova 87, Hradec Králové, od 20.00 hodin

*

17. 2. Sokol Nový Hradec Králové – Dětský karneval,  místo: sokolovna jednoty - Husova 87, Hradec Králové, od 15 hodin

*

17. 2. Sokol Říčany a Radošovice společně s Římskokatolickou farností Říčany – tradiční dětský  masopustní karneval, místo: radošovická sokolovna,od 14.30 hodin; předtančení sokolek, kolo štěstí, ukázky rokenrolu, občerstvení, zábavné hry , taneční rej a další...

*

17. 2.Sokol Komárov – Dětský maškarní bál, místo: komárovská sokolovna, od 14.00 hodin.

*

17. 2. Sokol Valašské Meziříčí –  dětské šibřinky, místo: sokolovna ve Valašském Meziříčí, od 15 hod. Ráz: Na Safari. Součástí  bude šibřinková scéna „Lovec Pampaliny v Africe“

*

17. 2. Sokol Plzeň-Skvrňany – Dětské šibřinky

*

16. 2. Sokol Bělkovice-Lašťany – šibřinky,

*

17. 2. Sokol Bělkovice-Lašťany – dětský ples

*

17. 2. Sokol Klatovy – dětské šibřinky, ráz „Z pohádky do pohádky, místo: sokolovna v Klatovech, od 14.30 hodin. Hry, soutěže, slosování vstupenek, tombola, vystoupení dětí TS Krok a Gymnastické školičky, diskotéka plná pohádkových a dětských písniček.

*

17. 2. Sokol Chrast – tradiční karneval pro děti, místo: místní sokolovna v Chrasti, od 15.00 do 17.00 hod. Jsou připraveny různé dětské hry a tance. Každé dítě dostane sladkou odměnu, včetně věcných cen za účast v soutěži.

*

17. 2. Sokol Dolní Kalná – dětské šibřinky, místo: sokolovna Dolní Kalná, od 14.00 hodin, tanec, soutěže, cvičení, hry, občerstvení, bohatá tombola

*

17. 2. Sokol Bzenec – Dětské šibřinky, místo: Kulturní dům ve Bzenci, od 14.00 hod.

*

17. 2. Sokol Ostrava Plesná – tradiční dětský maškarní ples, od 15.00 hodin.

*

22. 2. Sokol Moravské Bránice – šibřinky, ráz: "Přijela k nám pouť"

*

22. 2. Sokol Hnojice – šibřinky

*

22. 2. Sokol Vítkovice – tradiční 24. šibřinky, místo: v prostorách Českého domu v Ostravě-Vítkovicích, od 17.00 do 23.30 hod., folklorní předtančení

*

22. 2. Sokol Turnov – 29. sokolské šibřinky na téma „Hollywood“, místo: sokolovna, ul. Skálova 540, Turnov, od 20.00 hodin.

*

22. 2. Sokol České Budějovice – Sokolské šibřinky, téma „Svět filmových hvězd“, místo: sokolovna na Sokolském ostrově, od 20.00 hodin.

*

23. 2. Sokol České Budějovice – šibřinky pro děti, téma „Svět filmových hvězdiček“, místo: sokolovna na Sokolském ostrově, od 14.00 hodin; odpoledne plné hudby, her, cvičení a legrace

*

23. 2. Sokol Klášterec nad Orlicí – maškarní bál, téma: „Čím jsem chtěl být“, místo: Sokolovna Klášterec n. Orlicí, od 20.00 hodin

*

23. 2. Sokol Chleny – Sokolský ples, místo konání: Chleny, obecní sál, od 20.00 hodin.

*

23. 2. Sokol Troubelice – společenský ples, místo: restaurace Hanačka v Troubelicích, od 22.00 hodin.

*

23. 2. Sokol Moravské Budějovice – šibřinky, téma: "Škola čar a kouzel", místo konání: sokolovna v Moravských Budějovicích, Tovačovského sady 80. https://www.facebook.com/events/252966592239434/

*

23. 2. Sokol Nalžovské Hory – dětské šibřinky, místo: sokolovna, od 14.30 hod.

*

23. 2. Sokol Rakovník – XXI. Společenský ples Sokola Rakovník, místo: Senomaty, od 20.00 hod.

*

23. 2. Sokol Votice – Dětské sokolské šibřinky, místo: sokolovna Votice, od 14.30 hodin

*

23. 2. Sokol Mladějov - Sokolský ples, místo: restaurace Mladějovská Formanka, od 20,00 hod.

*

23. 2. Sokol Dub nad Moravou – 18. sokolský ples, místo: sokolovna Dub nad Moravou, od 20.00 hodin

*

23. 2. Sokol Lomnice nad Popelkou – Dětská karneval, místo: lomnická sokolovna ,od 13.30 do 16.30 hodin

*

23. 2. Sokol Lomnice nad Popelkou – Šibřinky, téma: Sejdeme se na plovárně, místo: lomnická sokolovna , od 20.00 hodin

*

23. 2. Sokol Pyšely – Sokolské šibřinky, začátek ve 20.00 hod.

*

24. 2. Sokol Pyšely

– dětské šibřinky od 16.00 hod.

*

24. 2. Sokol Moravičany – dětský maškarní karneval

*

24. 2. Sokol Hnojice – Dětský maškarní karneval

*

28. 2. Sokol Lhotka – dětské šibřinky (karneval + divadlo), místo: tělocvična ZŠ Jílovská, od 16.30 hodin.

*

28. 2. Sokol Znojmo – dětské šibřinky – karneval Námořnický bál, místo: sokolovna, Sokolská 12, Znojmo, od 16.00 hodin. Plavba kolem světa, přehlídka masek, tombola

*


BŘEZEN

1. 3. Sokol Přerov – Sokolský ples, na téma "Hvězdy černobílého filmu", místo: přerovská sokolovna

*

1. 3. Sokol Vlašim – Volejbalový ples, místo: sokolovna Vlašim, začátek ve 20.00 hodin

*

1. 3. Sokol Židlochovice

– šibřinky v Židlochovicích, tématem letošních masek je "Dějepis" , místo: židlochovická sokolovna, od 20.00 hodin.

*

2. 3. Sokol Valteřice – Valteřický Masopustní průvod, zahájení ve 13.30 hod.u sokolovny, od 14.00 hod. průvod, po průvodu následuje od 16.00 hod. tradiční zábava

*

2. 3. Sokol Přerov – Dětské šibřinky,  místo: přerovská sokolovna

*

2. 3. Sokol Jedovnice – pořádá u příležitosti ostatků maškarní průvod obcí (sraz masek v 9.00 u kulturního domu) a ve 20.00 v kulturním domě ostatkovou zábavu s pochováváním basy.

*

2. 3. Sokol Pražský:

-  Dětský karneval, místo: Žitná 42, 120 00 Praha 2, od 9.30 hod.

- šibřinky – ráz „Uniformy sluší", místo: Žitná 42, 120 00 Praha 2, od 19.30 hod.

*

2. 3. Sokol Smržice – maškarní bál, místo: sokolovna ve Smržicích

*

2. 3. Sokol Vratimov – šibřinky – 22. ročník sokolského plesu s tématem „Karneval anebo tohle v Riu nezažili“, místo: sokolovna Vratimov, od 19.30 hod.

*

2. 3. Sokol Luhačovice – šibřinky, ráz : V zdravém těle zdraví duch aneb ordinace nejen v Růžové zahradě.

*

2. 3. Sokol Brno-Komín a městská část Brno-Komín – Komínské ostatly; místo: sokolovna Sokola Brno-Komín na ilici Svratecká: od 10.00 hodin start tradičního reje masek od ZŠ Pastviny, 14.00 průvod masek od kostela sv. Vavřinec, od 14.30 hod. divadlo pro děti v sokolovně,  od 19.00 hodin tradiční ostatková zábava s pochováváním basy v sokolovně

*

2. 3. Sokol Jasenná – sokolské šibřinky na téma „Fantazie nemá hranic“, místo: restaurace Na Křižovatce, od 2015 hodin.

*

3. 3. Sokol Jasenná – Dětský karneval, od14.30 hodin.

*

3. 3. Sokol Luhačovice – Dětské šibřinky- 3.3.2019

*

3. 3. Sokol Vlašim – Dětský karneval, téma: "Bylo/Nebylo", místo: sokolovna ve Vlašimi, od 14.00 hod.

*

3. 3. Sokol Vratimov – Minišibřinky – maškarní bál pro děti, od 16.00 do 18.00 hod.

*

8. 3. Sokol Štěpánov – sokolské šibřinky na téma "Začarovaný les"

*

3..3. Sokol Čimice – Dětské šibřinky, téma: pohádkové odpoledne – pohádkové masky, místo: sokolovnaSokola Čimice, Na Průhonu 229/20, Praha 8, od 15.00 do 17,00 hod. Program: tanec, cvičení, divadlo.

*

8. 3. Sokol Lišov – šibřinky-maškarní, místo: Kulturní dům Lišov, od 20.00 hodin.

*

9. 3. Sokol Kralupy  nad Vltavou – šibřinky, ráz:. "Strašidelné šibřinky" , místo: KaSS Vltava

*

9. 3. Sokol Břasy – sokolsko-hasičský bál

*

9. 3. - Sokol Koterov – Maškarní ples pro dospělé, místo: koterovská sokolovna, od 20.00 hodin, soutěž o nejhezčí masku

*

9. 3. Sokol Praha Královské Vinohrady – šibřinky, místo: sokolovna Sokola Královskké vinohrady, od 19.00 hod.

*

9. 3. Sokol Hostivař, MC Frydolínek – dětský maškarní bál, místo: sokolovna, U branek 1/674, Praha 10 - Hostivař od 14.30 a 16.30 hod., http://www.sokolhostivar.cz/

*

9. 3. Sokol Záblatí -  Sokolské šibřinky, téma: Záblatí má narozeniny, místo: sokolovna Záblatí, od 19.00 hodin

*

9. 3. Sokol Rakvice – Pyžamový ples, začátek ve 20.00 hodin; módní přehlída pyžam,  soutěže pro dospělé

*

10. 3. Sokol Brno-Komín – maškarní bál pro děti, téma Vodní svět, místo: sokolovna Sokola Brno-Komín na Svrtecké ulici, od  14.30 do 17.00 hod.

*

10. 3. Sokol Praha Královské Vinohrady – dětský karneval, místo: sokolovna Sokola Královskké vinohrady, od 15.00 hod.

*

10. 3. Sokol Štěpánov –  dětský karneval s šaškem Vikim

*

10. 3.Sokol Koterov – Dětský maškarní ples, místo: koterovská sokolovna, od 15.00 hodin, soutěže a diskotéka, tombola

*

16. 3. Sokol Padochov – Dětský maškarní karneval

*

16. 3. Sokol Kejžlice – Dětský karneval, místo: sál obecního úřadu – hraje Vysočinka, od 14 do 16 hodin

*

16. 3. Sokol Moravské Bránice – šibřinky pro děti, ráz "Přijela k nám pouť"

*

16. 3. Sokol Beroun ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Beroun – Dětský karneval, místo: sokolovna Beroun,  od 14.00 hodin.

*

16. 3. Sokol Nehvizdy – Dětský karneval, místo: sokolovna Nehvizdy, od 15.00 do 17.00 hodin; soutěže, tancování, vyhlášení nejhezčích masek

*

16. 3.  Sokol Padochov – Dětský maškarní karneval, místo: sokolovna Padochov, od 15.00 hodin; tanec, soutěže, hry, zábava

*

16. 3. Sokol Nehvizdy – druhý Sokolský bál, Retro ples (70. a 80. léta), místo: sokolovna Nehvzidy, od 20.00 hodin

*

16. 3. Sokol Český Brod – Sokolský ples, v dobovém stylu "Ohlédnutí za 1. republikou", místo: sokolovna v Českém Brode, od 20.00 hodin

*

16. 3. Sokol Libeň – dětské šibřinky, maškarní bál pro děti, místo: Zenklova 37, Praha 8, od 15.00 do 17.00 hodin

*

16. 3. Sokol Libeň – šibřinky pro dospělé, společenský večer s programem, živou hudbou a tancem, téma: Cesta kolem světa, místo: Zenklova 37, Praha 8, od 19.00 hodin

*

22. 3. Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové – Sokolské šibřinky na téma „Konec masopustu“, Sokol Pražské Předměstí, Chelčického ul. 201, Hradec Králové, od 20.00 hodin

*

23. 3. Sokol Libouchec – šibřinky, téma:  Klobouk v produ času, místo : Kulturní dům Svoboda Libouchec, od 20.00 hodin

*

23. 3. Sokol Spořilov:

– Dětské šibřinky, na téma Z pohádky do pohádky, místo:  Severozápadní VI. 1668, Praha 4, od 15.00 hod.

www.sokol-sporilov.cz

- šibřinky pro dospělé, téma: Divoký Západ, místo:  Severozápadní VI. 1668, Praha 4, od 15.00 hod.

www.sokol-sporilov.cz

*

23. 3. Sokol Chleny – Retro párty, místo: ve Chlenech ve Staré hospodě, od 20.00 hodin.

*

23. 3. Sokol České Meziříčí: 

- Karnevalové odpoledne pro děti

- Karneval pro dospělé. - večer