Březnové vydání časopisu Sokol / 08.04.2019

Sokol na Slovensku letos slaví „stovková” výročí. O nich i o současném životě slovenského Sokola hovoří v březnovém časopisu Sokol starosta Sokolské únie Slovenska bratr Vladimír Holčík. V Poříčí nad Sázavou otevřeli sokolové nově zrekonstruovanou sokolovnu, na desítkách míst po celé republice se konaly další sokolské šibřinky, plesy a bály, představujeme výraznou sokolskou osobnost – bratra Vladimíra Prchlíka. Začíná také nový seriál, který představuje jednotlivé oblasti sokolské všestrannosti. Další zajímavé informace jsou i z oblasti vzdělavatelské – mimo jiné o připravovaném novém kulturním projektu… O tom a mnohém dalším si můžete přečíst v březnovém časopisu Sokol, které právě vyšlo.

Součástí březnového vydání jsou rovněž přílohy Metodické listy a Vzdělavatelské listy.

Časopis Sokol ke stažení zde

Vzdělavatelské listy

Metodické listy ke stažení zde