Tato akce již proběhla!

Rozhodčí volejbalu / 07.04.2017

Kdy: od soboty, 22. dubna 2017 do neděle, 23. dubna 2017
Kde: Králův Dvůr (49°56'34"N, 14°1'38"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 6. dubna 2017

Ústřední škola ČOS ve spolupráci s Český volejbalovým svazem pořádá školení rozhodčích volejbalu III. třídy. Rozhodčí ČVS (dále jen „rozhodčí“) je osoba, která je oprávněna řídit utkání všech soutěží řízených orgány ČVS a ABV v souladu s předpisy a pravidly ČVS a v souladu s oficiálními pravidly volejbalu. Školení je vhodné nejen pro výkonnostní družstva, ale i pro rekreační hráče, kteří chtějí rozšířit znalosti pravidel a rozhodování utkání.

Udělení kvalifikační třídy je podmíněno členstvím v ČVS. V případě udělení nejnižší kvalifikační třídy nebo kvalifikační třídy získané v zahraničí je možné registraci nového člena ČVS provést těsně před zaznamenáním udělené kvalifikační třídy do systému VIS. V tom případě RMK ČVS vystaví průkaz člena ČVS a zašle jej přímo na adresu trenéra, či rozhodčího.

22.–23. 4. 2017, prezence od 9:00–9:25.

T. J. Sokol Králův Dvůr, Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr

Poplatek

člen ČOS: 800 Kč

veřejnost: 800 Kč

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 12 hodin.

Informace o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování najdete na www.sokol.eu

Číslo akce

Přihlašování bylo ukončeno

Chcete dát vědět, pokud bychom školení opakovali?

Před začátkem školení si prosím prostudujte studijní a zkušební řád. Spolu s odpovědmi na časté otázky ho najdete na www.sokol.eu.

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu

Tato akce již proběhla!