2017 rok československých legií

Informace o akcích v hlavním sletovém týdnu v Praze

Zde najdete informace, které týkají akcí v hlavním týdnu XV. všesokolského sletu v Praze

Vstupenky na akce hlavního sletového týdne

Divadelní představení pořádaná sokolskými soubory v rámci XV.všesokolského sletu má na starosti Vzdělavatelský odbor ČOS. Zájemci o vstupenky na uvedená divadelní představení pošlou svoje požadavky na svoje župy do 31.5.2012 a ty pak odešlou celkové požadavky na vstupenky na Vzdělavatelký odbor ČOS

Na tribunu sletového průvodu před Domem umělců 1.7.2012 vstupenky nebudou. Tribuna bude určena především pro VIP a vedení ČOS, na zbývající místa se může dostat omezený počet dalších zájemců. Předpokládáme, že každý účastník XV. všesokolského sletu se zúčastní vlastního průvodu, a že tribuna bude určena jen těm, kteří jít v průvodu nemohou.

Pódiová vystoupení budou na Staroměstském náměstí, na nádvoří Tyršova domu a před Obchodním centrem Eden v Praze 10 - Vršovicích. Na tato vystoupení nejsou vstupenky potřeba.

Ke vstupu do Chrámu Sv. Víta na sokolskou akci dne 1.7.2012 od 15 hodin vstupenky nebudou. Akce není povinná, chtěli bychom umožnit přístup cvičencům i dalším.

Ceny vstupného pro diváky na programy HTV ve dnech 5.7. a 6.7.2012 v Synot Tip Aréně ve výši

hlavní tribuna jednotné vstupné Kč 200,-

ostatní tribuny jednotné vstupné Kč 150,-

(děti bez nároku na vlastní sedadlo zdarma).

Zvýhodněné vstupné při nákupu vstupenek na oba programy současně:

hlavní tribuna Kč 350,-

ostatní tribuny Kč 250,-

Ceny jsou včetně DPH. Účastníci sletu s účastnickým průkazem budou mít vstup na oba programy do vyznačených sektorů zdarma.

Vstupenky budou distribuovány v síti Ticketpro (na www.ticketpro.cz) nebo v prodejních místech po celé ČR a také přímo v pokladnách Synot Tip Arény v Praze 10 – Vršovicích. Zahájení prodeje se uskuteční ode dne 2.5.2012.

Jednotné vstupné pro diváky na program Sokol Gala dne 3.7.2012 v Tipsport Aréně v Praze 7 Kč 100,- s tím, že děti do 3 let věku mají vstupné zdarma.Cena je uvedena vč. DPH.Vstupenky budou distribuovány v síti Ticketportál (www.ticketportal.cz). Zahájení prodeje se uskuteční ode dne 2.5.2012.

Miroslav Vrána 17.4.2012