Pronájem Michnova paláce

V případě zájmu o pronájem Michnova paláce kontaktujte paní Mgr. Věru Vichovou. tel.: +420 257 007 281, e-mail: vvichova@sokol.eu.

Michnův palác svoji architekturou a umístěním v jedné z nejkrásnějších lokalit Prahy - Malé Strany představuje široké možnosti využití pro společenské, kulturní, slavnostní či obchodní akce.

Michnův palác nabízí zajímavě členěné prostory ve dvou podlažích, jichž lze využít při pořádání společenských, kulturních či obchodních akcí.

Vstup do Michnova paláce je z ulice Újezd (část Petřín s dvěma salónky a atriem) nebo od Kampy, z Všehrdovy ulice (část Čertovka se třemi salónky a atriem). Obě části je možno, dle potřeby, propojit. V horní části Michnova paláce je Aula s předsálím a Mramorový salónek, které jsou propojeny slavnostním schodištěm s přízemní částí Michnova paláce.

Využít lze rovněž další prostory v areálu Tyršova domu.