Informace o 11. sjezdu ČOS v metropolitní TV / 20.09.2016

Televize Praha TV - vaše metropolitní televize odvysílala zprávu o 11. sjezdu ČOS v Praze.

Televize Praha TV - vaše metropolitní televize uvedla: "25. června proběhl oficiální sjezd České obce sokolské, ten proběhl v budově Fakulty tělovýchovy a sportu v Praze 6 a bylo na něm zvoleno nové vedení na nadcházející období. ..."Já jsem obhájila pozici již potřetí, samozřejmě je to nesmírně zavazující a velice si toho vážím," uvedla Hana Moučková, starostka České obce sokolské. "Příští období nás teda hlavně čeká příprava na slet, který se bude konat v roce 2018," řekl Jaromír Kučera, Odbor všestrannosti ČOS. "Budeme držet palce pěti sokolským olympionikům, kteří budou v Riu soutěžit ve svých disciplínách," sdělil Petr Syrový, předseda Odboru sportu ČOS. "Myšlenky, se kterými přišli bratr Tyrš a bratr Fügner byly nadčasové. Je důležité, aby národ byl nejen vzdělaný, osvícený a schopný, ale aby byl také tělesně zdatný," dodal Oldřich Lomecký, starosta MČ Praha 1 a I. místostarosta ČOS."

Podívejte se na záznam vysílání.