2017 rok československých legií

Funkční trénink / 04.01.2017

Kdy: neděle, 22. října 2017
Kde: Praha (50°5'0"N, 14°24'18"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 5. října 2017

Funkční trénink usiluje o všeobecnost či všestrannost a o co nejširší využití získaných schopností a dovedností. Účinnost tréninku je potom zaručena tím, že počet cvičení, tedy dovedností, které je nutné se naučit, je omezený na několik klíčových cviků, které jsou voleny podle jejich užitečnosti a přenositelnosti do sportovní činnosti či běžného života. Tento seminář se zaměří na cvičení s velkou (nakládací, vzpěračskou, obouručnou) činkou a jejími částmi – tyčí (osou) a kotouči (závažími).

Poplatek

Člen ČOS: 350 Kč

Veřejnost: 700 Kč

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 6 hodin.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu