Mažoretky / 22.11.2017

Kdy: neděle, 7. ledna 2018 od 10:00 do 16:00
Kde: Praha, Tyršův dům (50°5'0"N, 14°24'18"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 21. prosince 2017

Pozor – změna termínu!

Poplatek

Člen ČOS: 350 Kč

Veřejnost: 700 Kč

Seminář pro mažoretky a mažoreťáky, příznivce twirlingu (točení s hůlkou), ale i jejich cvičitele/trenéry. Seminář bude obsahovat základní a mírně pokročilé twirlingové techniky, principy tvorby a nácviku choreografií souborů mažoretek a prostor bude věnován i kompenzačním cvičení v tréninku. Praktický seminář je určen pro jednotlivce a pro oddíly, které se mažoretkám již věnují, ale i těm, kteří se věnují příbuznému sportu a chtějí mažoretkami nebo twirlingem začít.

Lektorkami budou: MgA. Helena Peerová, choreograf, pedagog a umělecká vedoucí tanečního studia TMK, zakladatelka pohybového směru Fitjazz®, spoluautorka hromadných skladeb a choreografka muzikálu „Sněhová královna“ (divadlo Hybernia); Lucie Matoušková, European teacher level 1 D+T, 2 T, mistr evropy 2012, 2 × vicemistr evropy 2013, II. vicemistr evropy 2015, 3x držitelka křišťálové ceny za nejlepší twirlingové choreografie dance team a Tereza Rejlová, Evropský lektor Twirlingu level 1 a level 2, certifikovaný mezinárodní porotce Twirlingu a mažoretek.

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 6 hodin.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Přihlášky