Tato akce již proběhla!

Kineziotaping pro cvičitele II / 01.03.2017

Kdy: neděle, 26. března 2017
Kde: Tyršův dům, Újezd 450/40, 118 01 Praha 1 (50°5'0"N, 14°24'18"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 9. března 2017

Poplatek

člen ČOS 600 Kč, veřejnost 1200 Kč

Seminář tematicky navazuje a rozšiřuje učivo z předchozích seminářů kineziotapingu. Na tomto semináři si zopakujete již osvojené techniky a rozšíříte o nové postupy, které Vám nebo vašim blízkým pomohou při bolestech pohybového aparátu, pomohou ke správnému držení těla, případně uleví při otocích nebo pohmožděninách. A to vše pomocí pružných kineziotejpovacích pásek. Seminář je určen pro všechny, kteří úspěšně absolvovali seminář „Kineziotaping pro cvičitele“. Jednu krabičku kvalitního kineziotejpu v hodnotě 250 Kč opět dostanete od nás zdarma.

Účastníci obdrží Osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 6 hodin.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Přihlašování bylo ukončeno

Kapacita akce byla naplněna.

Chcete dát vědět, až budeme akci opakovat?

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu

Tato akce již proběhla!