Kineziotaping I (Králův Dvůr) / 31.08.2017

Kdy: sobota, 4. listopadu 2017
Kde: 49°56'34"N, 14°1'38"E

Přihlášky do: čtvrtka, 19. října 2017

V již čtvrtém opakování úspěšného semináře kineziotapingu neboli tejpování se naučíte, jak pomoci sám sobě nebo svým blízkým při bolestech pohybového aparátu, jak uvolnit přetížené svaly, jak si pomoci ke správnému držení těla, případně jak ulevit při otocích nebo pohmožděninách. A to vše pomocí pružných kineziotejpovacích pásek. Určitě si i prakticky vyzkoušíte několik základních druhů tejpů a k ostatním dostanete alespoň teoretický návod. Dozvíte se, které části tejpů se natahují a které se jen pokládají, což je základ kineziotapingu, který se ze žádných obrázků a fotek nenaučíte. Jednu krabičku kvalitního kineziotejpu v hodnotě 250,- Kč dostanete od nás zdarma.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Poplatek

Člen ČOS: 600 Kč

Veřejnost: 1200 Kč

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 6 hodin.

Číslo akce

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu