Tvorba sestav SG – mužské složky / 31.08.2017

Kdy: sobota, 21. října 2017
Kde: 50°5'0"N, 14°24'18"E

Přihlášky do: čtvrtka, 5. října 2017

Obsahem semináře bude nejen výklad pravidel sportovní gymnastiky při soutěžích sportovní všestrannosti a seznámení s hodnocením sestav SG, ale také metodika nácviku jednotlivých prvků a jejich spojování do sestav. V průběhu semináře se účastníci seznámí s prací rozhodčích: posuzováním správného provedení předvedených prvků a stanovením obtížnosti sestav. Zájemci mohou na závěr semináře absolvovat zkoušku a získat osvědčení rozhodčí sportovní gymnastiky pro soutěže sportovní všestrannosti. Seminář je určený zejména pro cvičitele všestrannosti mladších a starších žáků, dorostenců a mužů.

Poplatek

Člen ČOS: 400 Kč

Veřejnost: 800 Kč

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 8 hodin.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Kontakt

Dana Absolonová, DiS., e-mail.: dabsolonova@sokol.eu, tel.: 257 007 261, mob.: 603 913 213