2017 rok československých legií

Kdy: sobota, 20. května 2017
Kde: 50°5'0"N, 14°24'18"E

Přihlášky do: čtvrtka, 4. května 2017

Tři 90minutové taneční lekce, tři odlišné taneční styly a tři skvělí lektoři kteří Vám dodají inspiraci do vašich hodin. V první lekci vaše boky rozpohybují a tělo rozehřejí latinské rytmy (např. samba). Během druhé dynamické lekce se přenesete do Harlemu v podobě smyslného tance Vogue. V poslední lekci se vrátíme k jazovému tanci. Současný Jazz je často jednodušší, než některé novější taneční styly, ale zároveň využívá i prvky z tradiční taneční tehniky jako například balet. Seminář je vhodný zejména pro cvičitelky dorostenek, mladších žen a všechny, které oslovují současné taneční styly a dynamická hudba.

Poplatek

Člen ČOS: 400 Kč

Veřejnost: 800 Kč

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 6 hodin.

S sebou

členský průkaz, ručník, pití, psací potřeby

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu