Tato akce již proběhla!

Kdy: sobota, 20. května 2017
Kde: 50°5'0"N, 14°24'18"E

Přihlášky do: čtvrtka, 4. května 2017

ÚŠ ČOS navázala spolupráci s Českým badmintonovým svazem (ČBaS) a nabízí projekt s názvem „začni s badmintonem“, který je určený našim cvičitelům. Cílem projektu je udělat z badmintonu nejpopulárnější sport. Program je sestaven tak, aby pomáhal cvičitelům rozvíjet jejich dovednosti, vědomosti a sebedůvěru při plánovaní a realizaci bezpečných a zábavných hodin badmintonu. Projekt nemá za úlohu vyškolit cvičitele na badmintonové trenéry, ale ukázat jim, jak badminton učit v našich tělocvičnách.

Poplatek

Člen ČOS: 400 Kč

Veřejnost: 800 Kč

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu