Pojištění / 22.03.2017

Dne 31. 12. 2016 byla podepsána pojišťovací smlouva mezi Českým olympijským výborem a Kooperativa pojišťovnou, a.s., Vienna Insurance Group, která řeší pojištění sportovního prostředí. Toto pojištění se vztahuje i na Českou obec sokolskou.

Dne 31. 12. 2016 byla podepsána pojišťovací smlouva mezi Českým olympijským výborem a Kooperativa pojišťovnou, a.s., Vienna Insurance Group, která řeší pojištění sportovního prostředí. Česká obec sokolská (všechny pobočné spolky a jednoty) je součástí zmíněného sportovního prostředí. Pojišťovacím makléřem je firma Renomia, která dodala kompletní informační přehled postupu řešení pojistných událostí, vč. základních kontaktních údajů, vzorů formulářů a postupů jak uplatňovat pojištění. Další potřebné informace a formuláře.