2017 rok československých legií

X. národní přehlídka sokolských divadel – program a instrukce

Formulář pro zájemce o dubnové semináře a stravu z řad neúčinkujících (NEPŘIHLÁŠENÝCH SOUBORŮ)

Hlásit se můžete jednotlivě i ve skupinách. Detaily a časy k seminářům naleznete níže na této stránce. Máte-li dotazy, kontaktujte prosím ses. Müllerovou – vlk164@seznam.cz

POKYNY A INSTRUKCE PRO dubnové ÚČINKUJÍCÍ (PŘIHLÁŠENÉ SOUBORY)

Pokyny týkající se dopravy a účtování cestovného

Ohledně dopravy s vámi již jednala p. Byrouti, prosíme soubory, které ještě nezaslaly příslušné údaje o jejich cestě automobilem, ať tak neprodleně učiní.

Pokyny týkající se stravování:

Snídaně je hrazena, oběd a večeře nikoli.

Stravování v místě konání přehlídky je zajištěno. Je ovšem nutné si jídlo závazně objednat, a to nejpozději do pátku 14. dubna 2017. K objednání použijte prosím formulář

Posléze vám budou zaslány potřebné údaje k úhradě jídla. Platba se provede bankovním převodem nebo na místě.

Obědy jsou ve Slatinných lázních, večeře se podávají v sokolovně.

Pokyny týkající se seminářů:

Hlásíte se vždy na blok seminářů – tzn. jeden v sobotu a jeden v neděli. Cena bloku je 200/os. Max. počet osob na jednom semináři je cca 20.

Blok A
sobota 22. 4. 9:00–13:00 Práce s textem, lektorka Petra Bartošová
neděle 23. 4. 9:00–13:00 Žonglování, pohyb na jevišti, tanec, práce s rekvizitou, lektoři Z. Imrysková, L. Jakub, D. Müller (oblečení a přezůvky s sebou)

Blok B
sobota 22. 4. 9:00–13:00 Základy dramaturgie, lektorka Pavlína Schejbalová (PŘEČTĚTE SI LUCERNU!)
neděle 23. 4. 9:00–13:00 granty, autorské polatky, vybavení sokoloven

Přihláška na seminář je zahrnuta ve stejném formuláři jako stravné.

br. Králík,organizační zajištění – kralik@ujc.cas.cz

ses. Müllerová, semináře – vlk164@seznam.cz

ses. Byrouti. doprava, stravování – kbyrouti@sokol.eu

Plakáty ke stažení

Důležitá je propagace akce, proto bychom byli rádi, kdybyste v rámci vašich možností tuto přehlídku propagovali do novin a mezi veřejnost.

plakát

rozevírací skládačka