Česká obec sokolská
06. 10. - 08.10. 2023

2023 Památný den sokolstva v Benátkách nad Jizerou

Tento den si připomínáme padlé sestry a bratry během tří domácích odbojů. V roce 2019 jsme si poprvé pripomeli Památný den sokolstva jako Významný den České republiky.

Proto i tento rok uctime v benátecké sokolovně u pamětní desky naše členy a členky, kteří položili životy nejenom za to, že byli SOKOLOVÉ.V pátek 6. října položí benátečtí sokolové v Dolním Slivně kytici na hrob Vincencie Tirschové matky br. Miroslava Tyrše.Tuto neděli 8. října v 10 hodin položí kytici k pamětní desce bratři a sestry naší jednoty a vzpomínkou uctí památku padlých a umučených benateckych sokolů. Následně bude otevřený pro veřejnost prostřední vchod do sokolovny od 15. 00 hodin. 

Budete zde moci zapálit svíčku, položit květinu, nebo jen tiše vzpomenout a uctít památku před památníkem padlých sokolských vlastenců.

Ní zisk, ní slávu.

 

 

Mapa
Kontakt na organizátora
Jméno

Lucia Chytrá

Telefonní číslo

737011532

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

PARTNER

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace