Česká obec sokolská
27. 02. 2021

Kineziotaping pro cvičitele

Opakování úspěšného semináře. V semináři kineziotapingu se naučíte, jak pomoci při bolestech pohybového aparátu, jak uvolnit přetížené svaly, jak si pomoci ke správnému držení těla, případně jak ulevit při otocích nebo pohmožděninách. A to vše pomocí pružných kineziotejpovacích pásek. Prakticky vyzkoušíte několik základních druhů tejpů a k ostatním dostanete alespoň teoretický návod. Dozvíte se, které části tejpů se natahují a které se jen pokládají, což je základ kineziotapingu, který se ze žádných obrázků a fotek nenaučíte.

Jednu krabičku kvalitního kineziotejpu v hodnotě 250,- Kč dostane každý účastník zdarma.

Přihlášky: do 14. 2. 2021                               Poplatek: člen ČOS 650 Kč / nečlen 1000 Kč

Přihlášení online možné zde: https://forms.gle/5ZMieVv8AmdrHGZu6

více informací zde