Česká obec sokolská
01. 04. - 02.04. 2022

Neposlušné tenisky

Letošní ples měl na mále. Ač téma „Neposlušné tenisky“ bylo díky nové podlaze jasné už dávno, termín se musel kvůli epidemické situaci posouvat. Původní únorový by se nedal uskutečnit, a proto nám aprílový víc než vyhovoval.

Kapacita se brzy v předprodeji naplnila a 1. 4. se před 8. hodinou nahrnuli do sálu tanečníci v rozkošných teniskách. Jsme si jití, že letos nikoho nožky z úzkých střevíčků a lakýrek nebolely.

Večerem nás provedla úžasná moderátorka Marcela Haraštová. Hned na začátku jsme hromadně pozdravili Sokol, což nám rozproudilo krev a mohli jsme tak se skupinou Elixír tančit až do dvou hodin do rána. Že jsme přeci jen v tělocvičně, nám 2x připomněl sportovní oddíl Rope-skipping Mamut skippers se svými vystoupeními. Letos nám dokonce děti zaskákaly potmě se světélkujícími švihadly.

Doufáme, že i tentokrát jste se dobře bavili a „teniskový“ mejdan si pěkně užili.

Generální partneři

Hlavní partner