17. 09. - 18.09. 2022

Přebor ČOS ve florbalu

HALY: enteria Aréna, Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice

TERMÍN KONÁNÍ: 17. - 18. září 2022

Vážení sportovní přátelé, rádi bychom vás pozvali na tradiční zářijový florbalový turnaj pro mládež, který je již pět let součástí Florbal festivalu Pardubice. Celkově 10. ročník turnaje se uskuteční ve standardním formátu dvoudenního turnaje (přípravky jednodenní v sobotu). V sobotu se navíc můžete těšit na eventové utkání elitního týmu mužů.

Informace o turnaji

Pořadatelé: T.J. Sokol Pardubice I oddíl florbalu

Termín konání: 17.–18.9.2022

Sportovní haly: enteria Aréna, SH Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice

Kategorie: přípravka (2014 a mladší), elévové (2012 a mladší), mladší žáci (2010 a mladší) a starší žáci (2008 a mladší). Je povolen start hráček o 1 rok starší.

Hrací systém turnaje: 3+1 hráčů ve všech kategoriích (rozměry hřiště 20x10m). Všem účastníkům garantujeme minimálně 4 utkání v sobotu a další minimálně 3 utkání o umístění v neděli. Hrací čas je pro všechny kategorie 1x12 minut „superhrubý“ čas. Je možné přihlásit i více družstev z jednoho klubu (B,C..).

Startovné: 1.700,-Kč za každé přihlášené družstvo