Česká obec sokolská

Prezentace a start:

Sokolovna Tišnov  7:00 – 10:00 hodin
– pěší trasy 21, 29 a 40 km
– cyklotrasy 39, 52 a 65 Km (i s návratem do Tišnova)

Doubravník, nádraží ČD  8:00 – 10:15 hodin
– pěší trasy 8 a 12 km

Více info na stránkách TJ Sokol Tišnov

Účastí na Dálkovém pochodu Pernštejnskou župou můžete zároveň podpořit také Domácí hospic Porta Vitae provozovaný Oblastní charitou Tišnov, který zajišťuje péči nevyléčitelně nemocným v jejich domácnostech na Tišnovsku a Kuřimsku. Podpořit jej můžete dvěma způsoby:

1. Pochod je součástí celorepublikové iniciativy Běhy pro hospice. Kdo chce podpořit tišnovský domácí hospic, může se zaregistrovat k účasti na pochodu na www.behyprohospice.cz a přispět na náš hospic. Nezáleží na tom, zda trasu poběžíte, půjdete pěšky nebo na kole.
  2. Každý, kdo se pochodu zúčastní, se může také občerstvit na stanovišti Oblastní charity Tišnov v Sejřku. Celá výše výtěžku z občerstvení poputuje na tišnovský Domácí hospic Porta Vitae.

Generální partneři

Hlavní partner