Česká obec sokolská
15. 05. 2022

Závod koloběžek a odrážedel

V neděli 15. 5. 2022 se bude konat již šestý ročník těchto závodů, kterých se každoročně účastní velký počet soutěžících a to nejen dětí a členů Sokola, ale i jejich rodičů, kamarádů a dalších nadšenců. Závodí se v různých disciplínách, se kterými se soutěžící blíže seznámí až na místě v den závodu. Děti budou zařazeny do kategorie nejen podle věku, ale i podle jimi zvoleného dopravního prostředku. Na základě věkové kategorie bude určena délka trasy, která bude pro menší (mladší) děti kratší a pro větší (starší) děti delší. Připravena bude i trasa pro ty nejmenší závodníky na plastových motorkách. Samotný závod proběhne v Zámeckém Parku a jeho okolí. Závodníci, kteří se umístí na prvních třech místech v každé kategorii, dostanou od pořadatelů medaili, diplom a snad i nějakou pěknou cenu. V tomto závodě však není to nejdůležitější vyhrát, ale přijet si zazávodit, užít si příjemné odpoledne, setkat se a pobavit se s kamarády a ostatními závodníky. Těšíme se na Vás na všechny, kteří si přijdete užít tyto (ne)tradiční závody.

Fotky

Generální partneři