Nová kolekce sokolského oblečení
Najdete ji na obchodsokol.cz

11. 08. 2022

Rozšiřujeme kolekci volnočasového oblečení v sokolském stylu. Díky spolupráci se SAM 73 jsme pro vás připravili tentokrát parádní mikiny. Na své si přijdou všichni – sokolky, sokolové, i malí sokolíci. Zboží je k dostání ve všech velikostech na sokolském e-shopu.

Dámské, pánské i dětské mikiny najdete na obchodsokol.cz. Dětské zboží se do nabídky vrací po dvou letech. Do kolekce jsme zařadili i velmi populární mikinové šaty – prodlouženou mikinu se zipem.

Do kolekce jsme zařadili nejen klasické tmavé barvy, ale i odvážnější duhovou. Sokolkám bude určitě slušet," říká Martina Součková, která měla výběr kolekce za Komunikační tým na starosti.

Jedná se už o několikátou spolupráci s našim dlouholetým partnerem, společností SAM 73. Vloni to byly dámské sukně a ještě o rok dříve trička s originálními nápisy, např. "dělám hvězdu". Obět tyto kolekce si sokolové oblíbili.