Sokol Červené Janovice pořádá virtuální závody
Peníze ze startovného použije na opravu sokolovny

27. 05. 2020

Sokol Červené Janovice chystá sérii pěti virtuálních závodů. Chce tak získat peníze na dokončení rekonstrukce sokolovny. První závod proběhne už v červnu, registrace se spouští 1.6. Jednota věří, že na startovném celkem vybere potřebných sto tisíc korun. Pokud to bude víc, půjdou peníze těm, kteří to potřebují – Záchranné stanici Lipec a Cestě životem bez bariér.

"Chyť si svého sokola nebo pět" je klasický virtuální závod. Jsou dané soutěžní kategorie, ale kde trasu uběhneš, ujdeš nebo ujedeš na kole, to už je na tobě. Kromě registrace, kterou uděláš na https://www.sokolcervenejanovice.cz/ , budeš potřebovat ještě chytré hodinky nebo mobilní aplikaci, aby tvůj výkon zaznamenala. Výsledek pošleš pořadatelům a u závodů, které jsou na čas, ti přijde pořadí.

Chyť si svého sokola

Po registraci ti zašleme na email souhrnné informace a instrukce, jak postupovat dál. Před závodem ti taky pošleme v PDF startovní číslo se jménem a číslem. Dospělí se mohou postavit na start na sto korun za závod, děti za polovinu.

Termíny závodů:

12.6. – 14.6. registrace od 1.6.

24.7. – 26.7.

21.8. – 23.8.

25.9. – 28.9.

16.10. – 18.10.