26. 3. Rozhovor starostky ČOS Hany Moučkové o budocnosti Tyršova domu (Lidové noviny - Ekonomika)

26. 3. Pohlednice se známkami prezidenta Beneše vydává zajímavá svědectví (Hradecký deník)

online verze článku z novin

24. 3. VIDEO Z DRONU: Soutok Ostravice a Odry. Navštivte soutoky potůčků, říček a řek (Moravskoslezský deník)

25. 3. Znáte soutoky potůčků, řek a říček? Vydejte se k nim (Sokolovský deník)

19. 3. Úbytek členů i peněz - Sokol bojuje o přežití - (Přerovský a Hranický Deník)

18. 3. Jak vznikla písma Tyrš a Fügner a kdo za nimi stojí? Příběh typografa Vojtěcha Říhy (Gejzír, Česká televize)

17. 3. ČUS a Sokolové vyzvali Národní sportovní agenturu k vyšší podpoře údržby a provozu sportovišť - (RegionPraha.cz)

17. 3.   Podívejte se, jak trénuje Alex Choupenitch na soustředění - (Deník.cz)

17. 3.   Sokolové ve Velkém oseku opravili svou sokolovnu - (MF DNES Střední Čechy)

17. 3.   Sokolové opravují svá sportoviště - (Právo - severovýchodní Čechy)

17. 3.   Sokolové sobě. V Dobřichovicích u Prahy vybudovali dobrovolníci bez pomoci státu očkovací centrum (iRozhlas.cz)

15. 3.   Sokolovna v Dobřichovicích se změnila v očkovací centrum (Deník.cz)

15. 3.   Sport žádá víc peněz na provoz hal a hřišť. Spojily se ČUS se Sokolem (idnes.cz)

5. 3.    Ohlédnutí za rokem 2020: Jak funguje TJ Sokol Vsetín v době covidové? (Valašský deník)

4. 3.    SokolGym se odkládá o rok. Největší sokolskou akci zastavil koronavirus (Deník.cz)