Sokol opět obohatí program veletrhu For Toys / 15.10.2019

Již tradičně obohacuje Česká obec sokolská veletrh For Toys, který se pravidelně koná na výstavišti PVA v Praze Letňanech. Bude tomu tak i letos ve dnech 17.–20. října, kdy ČOS je opět partnerem doprovodného programu tohoto veletrhu, na němž po celou dobu konání veletrhu vedle svého stánku v hale 1 nabídne dětem gymzónu s širokou nabídkou sportovního vyžití. V sobotu a v neděli se ČOS také bude prezentovat na pódiu ve vstupní hale.

Sokolská gymzóna bude pro návštěvníky otevřena od čtvrtka do soboty od 10.00 do 18.00 hodin, v neděli od 10.00 do 16.00 hodin. Děti v ní naleznou možnosti pro sportovní vyžití, budou moci vyzkoušet si své pohybové dovednosti, ale také se odreagovat. Rodiče zde pak naleznou i informace, kde v blízkosti jejich bydliště působí sokolské jednoty, jaké sporty tyto jednoty nabízejí, a mohou tak pro své ratolesti vybírat sportovní aktivity, jimž se mohou věnovat.

O víkendu se bude ČOS prezentovat také na hlavním pódiu ve vstupní hale. Konkrétně v sobotu ve dvou zhruba půlhodinových blocích ve 12.15 a 14.15; vystoupí Sokol Radotín se skoky na trampolínce, mažoretky ze Sokola Prosek, taneční skupina Wiggle Dance ze Sokola Prosek a oddíl sportovní všestrannosti ze Sokola Opava pod vedením Dany Kurečkové. V neděli od 11.45 a 13.45 se na tomto pódiu představí oddíl sportovní všestrannosti ze Sokola Opava (pódiové skladby, gymnastika, trampolínka).