Společnost ČEPS a.s. bude už 4. rokem generálním partnerem České obce sokolské / 15.12.2019

Spolupráce České obce sokolské a jejího generálního partnera, společnosti ČEPS, vstoupí v lednu už do 4. roku. Společnost ČEPS, jejíž doménou je správa rozvodné energetické sítě, začala Sokol podporovat už v roce 2017, tedy v období před XVI. všesokolským sletem, a od té doby partnerství nabírá na intenzitě.

"Když jsme začali se společností ČEPS spolupracovat, považovala jsem to za důležitý milník v historii Sokola, protože jsme poprvé získali dlouhodobého partnera naší činnosti z komerční sféry. Čeps je navíc tradiční, velmi silná společnost s výbornou reputací. Jsem nesmírně ráda, že se nám během těch tří let podařilo společnost ČEPS přesvědčit o kvalitě našich projektů a spolupráci ještě rozvinout. Je to pro mne důkazem, že i pro ČEPS je spojení s námi přínosné," uvedla starostka ČOS Hana Moučková.