Ostatní soutěže

Informace, výsledky a fotografie k dalším turnajům.

MEMORIÁLU BEDŘICHA ŠUPČÍKA ve šplhu na laně

T. J. Sokol Příbram, 21.3.2020

4. POHÁROVÝ ZÁVOD ŽACTVA KSL LIBERECKÉHO KRAJE V BĚHU NA LYŽÍCH

T.J. Sokol Velké Hamry I, 1.2.2020, 9.30 hod., Bohdalovice - Lyžařský areál Rovina

VÝSLEDKY

XXXX. ročník POHÁRU STUDENTSTVA

závod žákyň ve sportovní gymnastice

T.J. Sokol Bučovice, 2.11.2019

Bohdalovický přespolák

Pohárový závod žactva a dorostu; veřejný závod pro dospělé a přebor župy Jizerské

Velké Hamry - Bohdalovice - Myslivecká chata, 29.9.2019

VÝSLEDKY

MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE WROCLAWI  U13 – fotbal

O prvním červencovém víkendu se již tradičně zúčastnilo sokolské mládežnické družstvo mezinárodního turnaje v polské Wroclawi. V letošním roceČOS reprezentovalo družstvo mladších žáků U13, které vzešlo zhruba napůl z hráčů a hráček 2 tělocvičných jednot a to Sokola Městečko Trnávka a Sokola Bedřichov. Je škoda, že o účast nebyl zájem také v dalších družstvech, které se zúčastnily květnového nominačního turnaje pořádaného Sokolem Troja. Důvodem může být i termín v začátku prázdnin, nicméně všichni, kdo se na turnaj ve Wroclawi vypravili určitě nelitovali.

Šachový turnaj Rapid Open Praha

Test fyzické odolnosti podstoupili v jednom z nejtropičtějších dnů června hráči šachového oddílu Sokol Kolín, Pavel Jirovský a Lubor Franc, když se zúčastnili dne 30. 6. 2019 šachového turnaje Rapid Open Praha.

Ve startovním poli 48 hráčů z velké části z Prahy, ale i dalších oddílů ČR, mělo zastoupení i Slovensko, Maďarsko a Rusko

V turnaji zvítězil hráč Sokola Kolín Pavel Jirovský, před Jiřím Rýdlem Unichess Praha a Petrem Rálišem TJ Tatran Podbořany a získal k finanční ceně i zlatou medaili. V kategorii seniorů, získal stříbrnou medaili hráč Sokola Kolín Lubor Franc když obsadil druhé místo za Jiřím Grohem z Vyšehradu Praha.

Trojský orienťák 2019

T.J. Sokol Troja, 22.5.2019