Sokol spolu v pohybu 2017 / 19.06.2017

Zábava, cvičení, diagnostika, nové pohybové trendy, poznání pro tělo i ducha – to je atraktivní projekt Sokol spolu v pohybu. Česká obec sokolská bude v termínu 18. – 24. 9. 2017 každý den po celé republice představovat různé cvičební a kulturní aktivity. Jaké? V pondělí aktivity pro seniory, úterý je den pro nejmenší děti a rodiče, středa je ve znamení dne zdraví a spolupráce s handicapovanými, čtvrtek je věnován výkonnostnímu sportu a v pátek ožijí sokolovny Nocí sokoloven. Na víkend připravujeme zábavné akce a soutěže pro celé rodiny. Sokol spolu v pohybu je součástí ročního projektu XVI. všesokolský slet 2018.

8.

Sokol spolu v pohybu 2017

Zábava, cvičení, diagnostika, nové pohybové trendy, poznání pro tělo i ducha – to je atraktivní projekt Sokol týden v pohybu, který proběhne v týdnu 18. - 24. září 2017. Podívejte se na mapy míst konání.

9.

Sokolské sportovní odpoledne v Horních Heřmanicích

Sportovní odpoledne pro rodiče s dětmi a širokou veřejnost v areálu mateřské školy v Horních Heřmanicích.

19.

Předškoláci v Sokole Pečky

Sportovní akce pro předškoláky a žáky prvního stupně základních škol.

21.

září

Rodinné sportovní hry a drakiáda v Pardubicích

Sportovní hry spojené s drakiádou pro děti od 3 do 15 let a jejich rodiče.

22.

Noc Sokoloven v Moravských Knínicích

Noc sokoloven si mohou v sokolovně v Moravských Knínicích užít účastníci od 6 do 60 let.

Sokol Open a župní akademie v Moravských Budějovicích

Zábavná akce pro děti a aktivní veřejnost v sokolovně v Moravských Budějovicích.

Sokol nás baví v Brně

Zábavný den pro rodiny s dětmi v Tyršově sadě v Brně.

Cesta za hledáním pokladu v Mnichově Hradišti

Dobrodružná akce pro širokou veřejnost v Mnichově Hradišti.

24.

září

Sokol spolu v pohybu v Děčíně

Sportovní den pro rodiny s dětmi v OC Pivovar Děčín.