Přebory OS – Karate

Dokumenty ke stažení v přílohách

Vánoční otevřený Přebor ČOS žactva

MIKULÁŠ CUP SOKOL VAMBERK 2018

SH ve Vamberku, 2.12.2018

PROPOZICE

ŽUPNÍ PŘEBOR ČOS  – VAMBERECKÝ LVÍČEK

Turnaj Karate pro děti 7-13 let

Sportovní hala, Vamberk, 14.4.2018, 9.00 hod.

VÝSLEDKY

PROPOZICE

KARATE opět ve Vamberku

„Vamberecký Lvíček 2018“

Dne 14.4.2018 se ve sportovní hale ve Vamberku konal již tradiční ročník soutěže v Karate, určené pro začínající závodníky z řad mládeže – Vamberecký Lvíček 2018. Na soutěž přijelo rekordních 195 závodníků z celé ČR, dva kluby z Polska a dva kluby ze Slovenska.

Toto svědčí o vzrůstající popularitě našeho turnaje jak v ČR, tak i v zahraničí. Pro porovnání na první ročník přijelo 80 soutěžících.

Soutěž začala přesně dle propozic v 9 hodin soutěžemi Kata, které byly rozděleny pro úplné začátečníky od 8. do 7. kyu a skupinu Open, kde mohli startovat všichni až do 4. kyu. Toto platilo i pro soutěž Kumite, která následovala po soutěži Kata.

Soutěž nově řídil jako hlavní rozhodčí vč. STK pan Petr Kocmánek a dále mu asistovali jeden rozhodčí ze Slovenska, osm rozhodčích z Polska a zbytek tvořili regionální rozhodčí z ČR.

Díky pořadatelské službě, proběhla soutěž v pohodě a bez zranění.Soutěž skončila v 16:30 hodin za plné spokojenosti závodníků a jejich trenérů, kteří přislíbili již účast na dalším ročníku.

Chtěl bych poděkovat Městu Vamberk a KhSKe za významnou finanční pomoc, bez které by se soutěž nemohla konat. Také chci poděkovat všem, kdo svou pomocí přispěli na zdárný průběh soutěže a vzornou reprezentaci našeho města a ČOS.

mistr Ladislav Lux, ředitel soutěže