„Sokolové republice – Sokol dříve a dnes“ / 02.03.2018

Od pondělí 5. března se můžete přijít do pražské Bílé galerie podívat na zajímavou výstavu, kterou připravili sokolové za podpory MČ Praha 8 ke 100. výročí republiky.

Od 17:30 se můžete v Zasedacím sále zastupitelstva Prahy 8 (tzv. „Bílý dům“) těšit na komponovaný program, který nejen živě přiblíží historii Sokola a sokolských sletů, ale uvede také pěvecký sbor Gaudium pod vedením jeho dirigenta Vladislava Součka a ukáže historické i současné oblečení a úbory.

Dnešní sokolskou činnost si budete moci prohlédnout na fotografiích Marie Brunerové. Vystaveny zde budou i zajímavé materiály z historie a současnosti Sokola. Celý program bude i pozvánkou na celostátní XVI. všesokolský slet, který se bude konat ve dnech 1. - 6. července 2018 v Praze v Edenu.

Pokud se chcete zúčastnit pondělního programu, podejte prosím zprávu na adrese rezervace@zbarakova.cz, případně telefonicky na čísle 723 138 151.

Bílá galerie má otevřeno v pondělí a ve středu 8.00 − 18.00 hod., v úterý a ve čtvrtek 8.00 − 15.30 hod. a v pátek 8.00 − 15.00. O víkendech je zavřeno.