ČOS partnerem doprovodného programu veletrhu For Kids / 17.04.2018

Na pražském výstavišti PVA Expo Letňany se 12. –15. dubna uskutečnil další ročník veletrhu For Kids s lákavou nabídkou potřeb pro děti a výbavy pro miminko. S veletrhem byl spojen bohatý doprovodný program, včetně velkorysé sokolské prezentace.

Česká obec sokolská (ČOS) je totiž již tradičně partnerem veletrhu a proto si pro tuto akci připravila opravdu pestrou nabídku aktivit. Návštěvníci se mohli bavit na dětské gymzóně (airtrack, mini horolezecké stěny, trampolíny, parkour atd.), dílničkách a dalších prezentacích činnosti ČOS. Dozvěděli se i informace o XVI. všesokolském sletu.

Sokolové předvedli na 10 různých pódiových vystoupení, účastnily se  i nesokolské skupiny. Byly prezentovány disciplíny od gymnastiky přes mažoretky, cheerleaders, tanec, judo až po sportovní aerobic. V gymzóně si mohly děti vyzkoušet i workshopy pozemního hokeje nebo mažoretek. Celkově se letos na veletrhu vystřídalo na 35 000 návštěvníků.

Tak velkoryse pojatý program by se samozřejmě nemohl uskutečnit bez spousty ochotných cvičitelů, kterých se letos na For Kids vystřídalo šest desítek. Pomáhali členové oddílů ze Sokolu Hanspaulka, Braník, Prosek, Vinohrady, Kampa, Hlubočepy, Smíchov, Záběhlice, Lhotka, Šestajovice, Spořilov, Sokola pražského a zaměstnanci ČOS. Všem patří velký dík!