2017 rok československých legií

Street Workout / 10.04.2017

Kdy: neděle, 18. června 2017 od 10:00 do 16:00
Kde: Street workoutové hřiště, Litvínovská 591/10, Prosek, 190 00 Praha​ (50°7'13"N, 14°29'34"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 1. června 2017

Seminář představí kalisteniku, cvičení s vlastním tělem, a street workout, které je provozováno na čerstvém vzduchu na venkovních hřištích. Tyto sporty jsou zaměřeny na rozvoj maximální síly a silové vytrvalosti a umí poutavě prezentovat původně gymnastické cviky na hrazdě a na bradlech jako jsou váhy, podpory a shyby. Naučíte se metodiku nácviku základních prvků a zásady jejich zdravého a účinného provedení. Seminář je určen pro všechny zájemce z řad Sokola i veřejnosti.

Lektorem je Jan „Muscleman“ Bujnovský. Profesionální trenér street workoutu, vede osobní tréninky i skupinová cvičení v pražském indoorovém centru pro street workout. Kromě lektorských zkušeností má za sebou komerční vystoupení i soutěže v tomto sportu.

Seminář se koná venku za každého počasí, vybavte se prosím odpovídajícím oblečením.

Poplatek

Člen ČOS: 350 Kč

Veřejnost: 700 Kč

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 6 hodin.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu