Tato akce již proběhla!

Cvičení podle Feldenkreise / 14.03.2017

Kdy: neděle, 19. března 2017
Kde: T.J. Sokol Pražský (50°4'37"N, 14°25'42"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 2. března 2017

Feldenkraisova® metoda (FM) je celosvětově uznávaná somatická edukační metoda, která prostřednictvím organického učení školí vlastní vnímání, zdokonaluje funkčnost těla a osobní proces učení. V lekcích FM se uvědomělým vnímáním sebe sama v souvislosti s působením zemské přitažlivosti učíme posuzovat pohyb tak, jak to dělají malé děti – podle pocitu příjemnosti, plynulosti, jednoduchosti, lehkosti a efektivity. Ve workshopu zažijete účinek této neobvyklé pohybové metody sami na sobě. Více informací o programu naleznete na dalších stránkách. Seminář je vhodný zejména pro cvičitele zdravotní tělesné výchovy a cvičitele seniorů.

Poplatek

Člen ČOS: 350 Kč

Veřejnost: 700 Kč

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Přihlašování ukončeno

Kapacita semináře byla naplněna.

Chcete dát vědět, pokud bychom seminář opakovali?

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu

Tato akce již proběhla!