2017 rok československých legií
Tato akce již proběhla!

První pomoc pro cvičitele a členy ČOS / 02.03.2017

Kdy: sobota, 18. března 2017
Kde: Tyršův dům, Újezd 450/40, Praha 1 - Malá Strana (50°5'0"N, 14°24'18"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 2. března 2017

Poplatek

Člen ČOS: 300 Kč

Veřejnost: 600 Kč

Doškolovací seminář je určen především pro stávající zdravotníky zotavovacích akcí či členů první pomoci, kterým v nejbližší době končí platnost průkazu. Přihlásit se můžou i ti, kteří mají průkaz zdravotníka ČOS již propadlý a zájemci o problematiku poskytování první pomoci. Výuka probíhá podle nových standardů první pomoci formou osmihodinového semináře zakončeného písemným testem. Podrobný program zašleme přihlášeným účastníkům týden před akcí.

Účastníci obdrží Osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 8 hodin.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu