Tato akce již proběhla!

Jóga smíchu / 19.01.2017

Kdy: sobota, 18. března 2017
Kde: T. J. Sokol Záběhlice, Na Vinobraní, 106 00 Praha 10 (50°3'25"N, 14°29'36"E)

Přihlášky do: čtvrtka, 2. března 2017

Kdo z nás by se rád nesmál? Účinek smíchu jako léčebného prostředku je v lidové slovesnosti dobře znám. Určitě znáte pořekadlo: „Směje se, až se za břicho popadá“. Takový smích může být i velmi náročný. Jóga smíchu je systém cvičení kombinující smích s hlubo­kým jógovým dýcháním a se strečin­kem, které přináší tělu nejen radost a nakažlivý smích, ale i uvolně­ní od stresu, prokrvení mozku a třeba i trochu potu. Seminář však nebude jen o józe, ale věnovat se budeme také redukci stresu, sebepoznání a relaxaci.

Poplatek

Člen ČOS: 600 Kč

Veřejnost: 1200 Kč

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování doškolení v rozsahu 6 hodin.

Na vracení poplatku při případném zrušení přihlášky se vztahují stornovací podmínky. Přečtěte si o možnosti zajištění ubytování, stravování či parkování. Prostudujte si prosím studijní a zkušební řád a v případě nejasností také odpovědi na časté otázky.

Číslo akce

Hana Šturcová, tel.: 257 007 259, e-mail: skola@sokol.eu