Přebory OS - Judo

T.J. Sokol Mohelnice -  oddíl judo pořádal

PŘEBOR ČOS 2018

v judo mláďat, mladších a starších žáků, žákyň a dorostu

Pořadatel: T.J. Sokol Mohelnice, oddíl judo
Termín: neděle 14. října  2018
Místo konání: sportovní hala OA Mohelnice,  Olomoucká ulice

Přebor České obce sokolské v judo v kategorii mláďat, žáků a dorostu se uskutečnil ve vyzdobené hale obchodní akademie Mohelnice na třech tatami. O slavnostní zahájení se postaraly mohelnické mažoretky, které nastupovaly ze zvuků sokolské hymny. Závodníky přivítal člen kontrolní komise ČOS Ing. Milan Duda a starosta T. J. Sokol Mohelnice Ing. Vladimír Daněk. Soutěž probíhala ve sportovní bojové atmosféře bez závažnějších zranění. Řídilo ji 8 rozhodčích v zápasišti, hlavní rozhodčí, sportovní ředitel, asistent sportovního ředitele a 6 členů časomíry. Všichni se včetně dalších pořadatelů podíleli na tom, že soutěž proběhla podle plánu a byla účastníky kladně hodnocena. O tituly přeborníků se podělilo celkem deset sokolských oddílů, sedm získali domácí judisté a šesti tituly se mohou pochlubit Sokol Dědice a TJ Sokol Žižkov II.

Akci propagovala a dokumentovala mohelnická televize a místní tisk, článek byl zaslán i do časopisu Sokol.

Přehled přeborníků ČOS 2018

PROPOZICE