Kontakty

Vzdělavatelský odbor ČOS
Česká obec sokolská – Tyršův dům
Újezd 450
118 01 Praha 1 – Malá Strana


Oddělení Vzdělavatelského odboru ČOS


  • Mgr. Kateřina Pohlová
    vedoucí oddělení
    kpohlova@sokol.eu
    tel.: 257 007 269
    mob.: 727 945 094



  • Bc. Kateřina Byrouti
    referentka
    kbyrouti@sokol.eu
    tel.: 257 007 274

  • Bc. Marcela Janouchová
    historička
    mjanouchova@sokol.eu
    tel.: 257 007 274
    mob.: 720 041 604


Historicko-dokumentační středisko


  • Mgr. Kateřina Pohlová
    archivář, historik
    kpohlova@sokol.eu
    tel.: 257 007 269
    mob.: 727 945 094


  • Bc. Marcela Janouchová
    historička
    mjanouchova@sokol.eu
    tel.: 257 007 274
    mob.: 720 041 604


Nové předsednictvo Vzdělavatelského odboru a župní vzdělavatelé


Předsednictvo Vzdělavatelského odboru ČOS


  • Mgr. Michal Burian, Ph.D.
    vzdělavatel ČOS
    michal.burian@seznam.cz

  • Bohumil Gondík
    I. náměstek
    pyselakof@centrum.cz

  • Ing. Marek Manda, DiS.
    II. náměstek vzdělavatele
    marekmanda@seznam.cz


  • Bc. Marcela Janouchová
    III. náměstek vzdělavatele
    mjanouchova@sokol.eu

  • Mgr. Kateřina Pohlová
    jednatelka
    kpohlova@sokol.eu

  • Lenka Brandová
    zbarakova@seznam.cz
    brandova.sokol@seznam.cz

  • Marie Brunerová
    marie.brunerova@seznam.cz

  • Jan Firbas
    jan.firbas@seznam.cz

  • Lukáš Křemen
    kremluk@gmail.com

  • RNDr. Vladimír Richter
    v.richter@volny.cz

  • Ing. Jana Rosáková
    J.Rosakova@seznam.cz

  • Doc. PhDr. Květoslava Volková, CSc.
    volekj@volny.cz

  • Milan Sobota
    sobotak@seznam.cz

  • Ing. Lukáš Sobotka
    sobotkalukas@seznam.cz

  • Pavel Urban
    pavel.urban@live.com