Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva, Opava 23.04.2016-24.04.2016

 

 

60 m překážek Ml. žáci Běh 1, w0,0 

(23.04.2016 10:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

Kavecký David Gabriel 

24.03.2003 

TJ Sokol Opava 

09.71 

 

597 

 

Paťava Alexandr 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

12.04 

 

222 

 

Halátek Pavel 

23.01.2004 

TJ Sokol Opava 

12.23 

 

199 

 

Krček Jan 

01.04.2005 

TJ Sokol Opava 

12.29 

 

192 

 

Špicl František 

24.06.2003 

TJ Sokol Opava 

12.35 

 

185 

 

Markovič Filip 

15.08.2003 

TJ Sokol Opava 

12.57 

 

161 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m překážek Ml. žáci Běh 2, w0,0 

(23.04.2016 10:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

Hartmann Matěj 

16.06.2003 

TJ Sokol Opava 

12.16 

 

207 

 

Navrátil Petr 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

13.61 

 

69 

 

Friedel Matyáš 

12.02.2004 

TJ Sokol Opava 

14.33 

 

27 

 

 

Ciminga Samuel 

04.01.2005 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

Slaný Jakub 

29.11.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

Solný Martin 

04.10.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m překážek Ml. žáci Běh 3, w0,0 

(23.04.2016 10:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Daněk Matěj 

23.03.2004 

TJ Sokol Opava 

12.93 

 

125 

 

 

Glocman Michael 

04 

TJ Sokol Opava 

13.38 

 

86 

 

 

Klapuch Marek 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

14.03 

 

42 

 

 

Vocetka Filip 

18.07.2003 

TJ Sokol Opava 

15.40 

 

 

 

Skopal Jakub 

03 

TJ Sokol Opava 

16.23 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m překážek Ml. žákyně Běh 1, w0.3 

(23.04.2016 10:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

Paťavová Natálie 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

10.40 

 

639 

 

Hanáková Tereza 

23.01.2004 

Sokol Valašské Meziříčí 

12.03 

 

380 

 

Bačinová Viktorie 

06.04.2003 

TJ Sokol Opava 

12.19 

 

357 

 

Klapuchová Marie 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

13.28 

 

223 

 

Markusová Zuzana 

24.07.2003 

TJ Sokol Opava 

14.09 

 

142 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m překážek Ml. žákyně Běh 2, w0,0 

(23.04.2016 10:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Navrátilová Jana 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

12.94 

 

262 

 

 

Němcová Kateřina 

19.05.2003 

TJ Sokol Opava 

13.31 

 

220 

 

 

Vontrobová Vanda 

25.05.2004 

TJ Sokol Opava 

14.31 

 

123 

 

 

Luzarová Valérie 

15.10.2003 

TJ Sokol Opava 

15.03 

 

69 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m překážek Ml. žákyně Běh 3, w0,0 

(23.04.2016 10:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Celtová Eliška 

03 

TJ Sokol Opava 

15.03 

 

69 

 

 

Novotná Viktorie 

27.05.2004 

TJ Sokol Opava 

16.06 

 

17 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m překážek Ml. žákyně Běh 4, w0,0 

(23.04.2016 10:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Fialová Martina 

04 

TJ Sokol Opava 

14.26 

 

127 

 

 

Tylšarová Eliška 

04.06.2004 

TJ Sokol Opava 

15.16 

 

61 

 

 

Šínová Alexandra 

31.03.2004 

TJ Slezan Opava 

15.33 

 

51 

MS 

 

 

Grimanová Jana 

02 

TJ Slezan Opava 

12.20 

 

356 

MS 

 

 

Seibertová Nela 

03 

TJ Slezan Opava 

13.21 

 

231 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod kriketovým míčkem Ml. žáci  

(23.04.2016 10:20)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Kavecký David Gabriel 

24.03.2003 

TJ Sokol Opava 

66.97 

 

454 

 

 

Glocman Michael 

04 

TJ Sokol Opava 

53.76 

 

340 

 

 

Vocetka Filip 

18.07.2003 

TJ Sokol Opava 

45.25 

 

268 

 

 

Paťava Alexandr 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

44.71 

 

263 

 

 

Navrátil Petr 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

41.04 

 

233 

 

 

Špicl František 

24.06.2003 

TJ Sokol Opava 

37.05 

 

200 

 

 

Hartmann Matěj 

16.06.2003 

TJ Sokol Opava 

36.42 

 

195 

 

 

Friedel Matyáš 

12.02.2004 

TJ Sokol Opava 

34.72 

 

181 

 

 

Markovič Filip 

15.08.2003 

TJ Sokol Opava 

33.98 

 

175 

10 

 

 

Halátek Pavel 

23.01.2004 

TJ Sokol Opava 

33.01 

 

167 

11 

 

 

Klapuch Marek 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

32.99 

 

167 

12 

 

 

Skopal Jakub 

03 

TJ Sokol Opava 

31.74 

 

157 

13 

 

 

Daněk Matěj 

23.03.2004 

TJ Sokol Opava 

28.81 

 

134 

14 

 

 

Krček Jan 

01.04.2005 

TJ Sokol Opava 

24.63 

 

101 

22 

 

 

Špilháček Martin 

03 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

23 

 

 

Vajda Martin 

07.02.2004 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

MS 

 

 

Havlíček Jakub 

02 

TJ Slezan Opava 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 m překážek Žákyně 1, w0,5 

(23.04.2016 10:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

17.05 

 

591 

 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

17.30 

 

563 

 

 

Kunovjánková Viktorie 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

19.05 

 

386 

 

 

Švehlová Hana 

07.05.2002 

TJ Sokol Opava 

20.09 

 

295 

 

 

Kunovjánková Karolína 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

20.34 

 

275 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 m překážek Žákyně 2, w0.8 

(23.04.2016 10:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

16.93 

 

604 

 

 

Bartáková Eliška 

21.09.2001 

TJ Sokol Opava 

18.08 

 

480 

 

 

Šoltysová Aneta 

03.06.2002 

TJ Sokol Opava 

18.13 

 

475 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 m překážek Žákyně 3, w0.6 

(23.04.2016 10:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Valiková Kateřina 

04.02.2002 

TJ Sokol Opava 

18.74 

 

415 

 

 

Kupková Beáta 

10.11.2002 

TJ Sokol Opava 

19.06 

 

385 

 

 

Bjalková Martina 

26.05.2002 

TJ Sokol Opava 

19.95 

 

306 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 m překážek Žáci 1, w0,3 

(23.04.2016 10:45)

Poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

17.50 

 

443 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

19.65 

 

259 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

20.20 

 

219 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

20.61 

 

192 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 m překážek Žáci 2, w0,5 

(23.04.2016 10:45)

Poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

18.64 

 

340 

 

 

Groda Adam 

15.09.2001 

TJ Sokol Opava 

14.39 

 

785 

MS 

 

 

Vaněk Martin 

27.12.2001 

SSK Vítkovice 

15.24 

 

683 

MS 

 

 

Vojáček Ondřej 

19.01.2002 

TJ Sokol Opava 

17.36 

 

456 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok vysoký Žákyně  

(23.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

1.45 

 

566 

 

 

Krusberská Sabina 

02.10.2001 

TJ Sokol Opava 

1.45 

 

566 

 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

1.40 

 

512 

 

 

Kunovjánková Karolína 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

1.40 

 

512 

 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

1.35 

 

460 

 

 

Šoltysová Aneta 

03.06.2002 

TJ Sokol Opava 

1.35 

 

460 

 

 

 

Kunovjánková Viktorie 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Švehlová Hana 

07.05.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod diskem 1kg Žáci  

(23.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

38.63 

 

637 

 

 

Grulich Tomáš 

15.06.2001 

TJ Sokol Opava 

37.48 

 

614 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

26.19 

 

390 

 

 

Vaněk Martin 

27.12.2001 

SSK Vítkovice 

25.37 

 

374 

 

 

Špilháček Martin 

03 

TJ Sokol Opava 

19.37 

 

260 

 

 

Vajda Martin 

07.02.2004 

TJ Sokol Opava 

18.11 

 

237 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

16.56 

 

208 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

14.72 

 

175 

 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod diskem 1kg Dorostenky  

(23.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Vedrová Michaela 

22.01.2000 

TJ Sokol Opava 

32.97 

 

519 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod kriketovým míčkem Ml. žákyně  

(23.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Paťavová Natálie 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

43.25 

 

395 

 

 

Němcová Kateřina 

19.05.2003 

TJ Sokol Opava 

34.01 

 

283 

 

 

Matýsková Tereza 

15.06.2005 

TJ Sokol Opava 

32.35 

 

263 

 

 

Markusová Zuzana 

24.07.2003 

TJ Sokol Opava 

31.76 

 

256 

 

 

Hanáková Tereza 

23.01.2004 

Sokol Valašské Meziříčí 

29.27 

 

227 

 

 

Bačinová Viktorie 

06.04.2003 

TJ Sokol Opava 

28.17 

 

214 

 

 

Klapuchová Marie 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

27.94 

 

211 

 

 

Šínová Alexandra 

31.03.2004 

TJ Slezan Opava 

27.43 

 

205 

 

 

Luzarová Valérie 

15.10.2003 

TJ Sokol Opava 

26.50 

 

194 

10 

 

 

Celtová Eliška 

03 

TJ Sokol Opava 

25.75 

 

186 

11 

 

 

Navrátilová Jana 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

24.87 

 

176 

12 

 

 

Fialová Martina 

04 

TJ Sokol Opava 

24.77 

 

174 

13 

 

 

Tylšarová Eliška 

04.06.2004 

TJ Sokol Opava 

24.61 

 

173 

14 

 

 

Novotná Viktorie 

27.05.2004 

TJ Sokol Opava 

17.05 

 

88 

15 

 

 

Vontrobová Vanda 

25.05.2004 

TJ Sokol Opava 

15.79 

 

75 

MS 

 

 

Girmanová Jana 

02 

TJ Slezan Opava 

40.12 

 

357 

MS 

 

 

Ivanová Anna 

06 

TJ Slezan Opava 

21.42 

 

136 

 

 

 

Kašovská Barbora 

04 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Grueberová Aneta 

04 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Matušková Kateřina 

03 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Hendrychová Vendula 

04 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Světlíková Drahomíra 

06.02.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Kněžínková Adéla 

26.07.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Grodová Sofie 

25.08.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Godulová Klára 

29.03.2004 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Havlíková Emílie 

07.09.2004 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Herudková Hana 

16.02.2004 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 m překážek Dorostenky , w0.4 

(23.04.2016 10:50)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Šustáková Zuzana 

28.05.2000 

TJ Sokol Opava 

17.91 

 

498 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ml. žáci Běh 1, w0,0 

(23.04.2016 11:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

Kavecký David Gabriel 

24.03.2003 

TJ Sokol Opava 

08.29 

 

478 

 

Halátek Pavel 

23.01.2004 

TJ Sokol Opava 

09.11 

 

280 

 

Krček Jan 

01.04.2005 

TJ Sokol Opava 

09.31 

 

239 

 

Špicl František 

24.06.2003 

TJ Sokol Opava 

09.41 

 

220 

 

Hartmann Matěj 

16.06.2003 

TJ Sokol Opava 

09.64 

 

178 

 

Paťava Alexandr 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

09.85 

 

143 

 

 

Ciminga Samuel 

04.01.2005 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

Slaný Jakub 

29.11.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ml. žáci Běh 2, w0,0 

(23.04.2016 11:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Klapuch Marek 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

09.98 

 

123 

 

 

Markovič Filip 

15.08.2003 

TJ Sokol Opava 

10.15 

 

99 

 

 

Navrátil Petr 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

10.38 

 

71 

 

 

Skopal Jakub 

03 

TJ Sokol Opava 

10.68 

 

40 

 

 

Vocetka Filip 

18.07.2003 

TJ Sokol Opava 

10.76 

 

33 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ml. žáci Běh 3, w0,0 

(23.04.2016 11:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Glocman Michael 

04 

TJ Sokol Opava 

09.36 

 

229 

 

 

Daněk Matěj 

23.03.2004 

TJ Sokol Opava 

10.12 

 

103 

 

 

Friedel Matyáš 

12.02.2004 

TJ Sokol Opava 

10.40 

 

68 

MS 

 

 

Konvička Jaromír 

08.10.2003 

TJ Slezan Opava 

08.91 

 

324 

MS 

 

 

Havlíček Jakub 

02 

TJ Slezan Opava 

09.99 

 

122 

MS 

 

 

Chabroň Šimon 

04 

TJ Slezan Opava 

10.20 

 

93 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok o tyči Juniorky  

(23.04.2016 11:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Klimentová Hana 

18.12.1998 

TJ Sokol Opava 

2.82 

 

496 

 

 

Šustáková Zuzana 

28.05.2000 

TJ Sokol Opava 

2.82 

 

496 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 700g Dorostenci  

(23.04.2016 11:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Záruba Otakar 

30.11.1999 

TJ Sokol Opava 

42.79 

 

483 

 

 

Vojtek Michal 

11.12.1999 

TJ Sokol Opava 

37.17 

 

401 

 

 

Špilháček Dominik 

19.10.2000 

TJ Sokol Opava 

31.30 

 

318 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ml. žákyně Běh 1, w0,0 

(23.04.2016 11:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

Paťavová Natálie 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

08.97 

 

574 

 

Bačinová Viktorie 

06.04.2003 

TJ Sokol Opava 

09.19 

 

518 

 

Klapuchová Marie 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

09.22 

 

511 

 

Hanáková Tereza 

23.01.2004 

Sokol Valašské Meziříčí 

09.56 

 

431 

 

Markusová Zuzana 

24.07.2003 

TJ Sokol Opava 

10.01 

 

334 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ml. žákyně Běh 2, w0,0 

(23.04.2016 11:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Němcová Kateřina 

19.05.2003 

TJ Sokol Opava 

09.58 

 

426 

 

 

Navrátilová Jana 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

09.60 

 

422 

 

 

Luzarová Valérie 

15.10.2003 

TJ Sokol Opava 

10.03 

 

330 

 

 

Celtová Eliška 

03 

TJ Sokol Opava 

10.74 

 

201 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ml. žákyně Běh 3, w0,0 

(23.04.2016 11:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Šínová Alexandra 

31.03.2004 

TJ Slezan Opava 

10.02 

 

332 

 

 

Fialová Martina 

04 

TJ Sokol Opava 

10.13 

 

310 

 

 

Vontrobová Vanda 

25.05.2004 

TJ Sokol Opava 

10.30 

 

278 

 

 

Tylšarová Eliška 

04.06.2004 

TJ Sokol Opava 

10.64 

 

218 

 

 

Novotná Viktorie 

27.05.2004 

TJ Sokol Opava 

11.35 

 

114 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ml. žákyně Běh 4, w0.5 

(23.04.2016 11:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

MS 

 

 

Grimanová Jana 

02 

TJ Slezan Opava 

09.06 

 

551 

MS 

 

 

Seibertová Nela 

03 

TJ Slezan Opava 

09.33 

 

484 

MS 

 

 

Kupková Aneta 

04 

TJ Slezan Opava 

10.29 

 

280 

MS 

 

 

Černá Kateřina 

03 

TJ Slezan Opava 

10.90 

 

176 

MS 

 

 

Ivanová Anna 

06 

TJ Slezan Opava 

12.00 

 

46 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok daleký Ml. žáci  

(23.04.2016 11:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Kavecký David Gabriel 

24.03.2003 

TJ Sokol Opava 

5.05 

 

392 

 

 

Halátek Pavel 

23.01.2004 

TJ Sokol Opava 

4.07 

 

217 

 

 

Glocman Michael 

04 

TJ Sokol Opava 

4.05 

 

214 

 

 

Špicl František 

24.06.2003 

TJ Sokol Opava 

3.94 

 

196 

 

 

Paťava Alexandr 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

3.73 

 

164 

 

 

Krček Jan 

01.04.2005 

TJ Sokol Opava 

3.66 

 

153 

 

 

Hartmann Matěj 

16.06.2003 

TJ Sokol Opava 

3.58 

 

142 

 

 

Friedel Matyáš 

12.02.2004 

TJ Sokol Opava 

3.45 

 

123 

 

 

Markovič Filip 

15.08.2003 

TJ Sokol Opava 

3.38 

 

114 

10 

 

 

Daněk Matěj 

23.03.2004 

TJ Sokol Opava 

3.34 

 

108 

11 

 

 

Navrátil Petr 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

3.30 

 

103 

12 

 

 

Vocetka Filip 

18.07.2003 

TJ Sokol Opava 

3.12 

 

80 

13 

 

 

Klapuch Marek 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

3.07 

 

74 

14 

 

 

Skopal Jakub 

03 

TJ Sokol Opava 

2.81 

 

45 

MS 

 

 

Konvička Jaromír 

08.10.2003 

TJ Slezan Opava 

4.47 

 

285 

MS 

 

 

Havlíček Jakub 

02 

TJ Slezan Opava 

4.24 

 

245 

MS 

 

 

Chabroň Šimon 

04 

TJ Slezan Opava 

3.11 

 

79 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod diskem 1,5kg Dorostenci  

(23.04.2016 11:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Záruba Otakar 

30.11.1999 

TJ Sokol Opava 

33.03 

 

524 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 500g Dorostenky  

(23.04.2016 11:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Vedrová Michaela 

22.01.2000 

TJ Sokol Opava 

44.06 

 

-1 

 

 

Zdražilová Zuzana 

03.02.2002 

TJ Sokol Opava 

28.70 

 

-1 

 

 

Girmanová Jana 

02 

TJ Slezan Opava 

18.22 

 

-1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod diskem 1,75kg Junioři  

(23.04.2016 12:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Novák Jan 

20.09.1998 

TJ Sokol Opava 

28.87 

 

442 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok o tyči Žáci  

(23.04.2016 12:20)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

2.32 

 

203 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

2.32 

 

203 

MS 

 

 

Vaněk Martin 

27.12.2001 

SSK Vítkovice 

2.92 

 

338 

 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vrh koulí 3kg Žákyně  

(23.04.2016 12:20)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

07.66 

 

377 

 

 

Šoltysová Aneta 

03.06.2002 

TJ Sokol Opava 

07.39 

 

360 

 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

07.26 

 

352 

 

 

Cihlářová Adéla 

31.12.2002 

TJ Sokol Opava 

07.17 

 

346 

 

 

Kuličková Klára 

10.10.2001 

TJ Sokol Opava 

07.06 

 

339 

 

 

Krusberská Sabina 

02.10.2001 

TJ Sokol Opava 

07.04 

 

338 

 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

06.79 

 

322 

 

 

Bartáková Eliška 

21.09.2001 

TJ Sokol Opava 

06.27 

 

288 

 

 

Valiková Kateřina 

04.02.2002 

TJ Sokol Opava 

06.22 

 

285 

 

 

 

Švehlová Hana 

07.05.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Kunovjánková Viktorie 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Kunovjánková Karolína 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok daleký Ml. žákyně  

(23.04.2016 12:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Paťavová Natálie 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

4.21 

 

357 

 

 

Bačinová Viktorie 

06.04.2003 

TJ Sokol Opava 

3.80 

 

263 

 

 

Hanáková Tereza 

23.01.2004 

Sokol Valašské Meziříčí 

3.78 

 

259 

 

 

Němcová Kateřina 

19.05.2003 

TJ Sokol Opava 

3.70 

 

242 

 

 

Klapuchová Marie 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

3.67 

 

235 

 

 

Navrátilová Jana 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

3.59 

 

218 

 

 

Luzarová Valérie 

15.10.2003 

TJ Sokol Opava 

3.51 

 

202 

 

 

 

Markusová Zuzana 

24.07.2003 

TJ Sokol Opava 

3.51 

 

202 

 

 

Šínová Alexandra 

31.03.2004 

TJ Slezan Opava 

3.40 

 

180 

10 

 

 

Seibertová Nela 

03 

TJ Slezan Opava 

3.38 

 

176 

11 

 

 

Tylšarová Eliška 

04.06.2004 

TJ Sokol Opava 

3.21 

 

144 

12 

 

 

Černá Kateřina 

03 

TJ Slezan Opava 

3.19 

 

140 

13 

 

 

Fialová Martina 

04 

TJ Sokol Opava 

3.18 

 

139 

14 

 

 

Novotná Viktorie 

27.05.2004 

TJ Sokol Opava 

3.09 

 

122 

15 

 

 

Celtová Eliška 

03 

TJ Sokol Opava 

2.95 

 

99 

16 

 

 

Ivanová Anna 

06 

TJ Slezan Opava 

2.91 

 

92 

17 

 

 

Vontrobová Vanda 

25.05.2004 

TJ Sokol Opava 

2.83 

 

80 

18 

 

 

Kupková Aneta 

04 

TJ Slezan Opava 

2.66 

 

55 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 600g Žáci  

(23.04.2016 12:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Grulich Tomáš 

15.06.2001 

TJ Sokol Opava 

44.63 

 

510 

 

 

Vaněk Martin 

27.12.2001 

SSK Vítkovice 

33.75 

 

352 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

30.67 

 

309 

 

 

Špilháček Martin 

03 

TJ Sokol Opava 

27.78 

 

268 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

27.28 

 

261 

 

 

Vocetka Filip 

18.07.2003 

TJ Sokol Opava 

22.03 

 

189 

 

 

Vajda Martin 

07.02.2004 

TJ Sokol Opava 

21.97 

 

188 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

20.26 

 

165 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

18.92 

 

147 

 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 m Ml. žáci  

(23.04.2016 13:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Kavecký David Gabriel 

24.03.2003 

TJ Sokol Opava 

2:39.63 

 

394 

 

 

Havlíček Jakub 

02 

TJ Slezan Opava 

2:48.31 

 

314 

 

 

Paťava Alexandr 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

2:54.51 

 

262 

 

 

Krček Jan 

01.04.2005 

TJ Sokol Opava 

2:57.13 

 

241 

 

 

Vocetka Filip 

18.07.2003 

TJ Sokol Opava 

3:01.20 

 

211 

 

 

Navrátil Petr 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

3:07.32 

 

169 

 

 

Klapuch Marek 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

3:10.78 

 

147 

 

 

Špicl František 

24.06.2003 

TJ Sokol Opava 

3:11.20 

 

144 

 

 

Hartmann Matěj 

16.06.2003 

TJ Sokol Opava 

3:11.76 

 

141 

10 

 

 

Friedel Matyáš 

12.02.2004 

TJ Sokol Opava 

3:16.14 

 

115 

11 

 

 

Daněk Matěj 

23.03.2004 

TJ Sokol Opava 

3:22.26 

 

84 

12 

 

 

Glocman Michael 

04 

TJ Sokol Opava 

3:22.62 

 

82 

13 

 

 

Markovič Filip 

15.08.2003 

TJ Sokol Opava 

3:22.94 

 

81 

14 

 

 

Halátek Pavel 

23.01.2004 

TJ Sokol Opava 

3:26.55 

 

65 

15 

 

 

Skopal Jakub 

03 

TJ Sokol Opava 

3:57.78 

 

MS 

 

 

Chabroň Šimon 

04 

TJ Slezan Opava 

3:10.47 

 

148 

 

 

 

Stoklasa Jakub 

03 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Borunský Václav 

04 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Slaný Jakub 

29.11.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Ciminga Samuel 

04.01.2005 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Vláčil Ondřej 

22.06.2004 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Solný Martin 

04.10.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Lahodný Aleš 

03.06.2003 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 m Ml. žákyně  

(23.04.2016 13:20)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Klapuchová Marie 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

2:45.83 

 

508 

 

 

Paťavová Natálie 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

2:51.16 

 

452 

 

 

Navrátilová Jana 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

2:53.67 

 

426 

 

 

Hanáková Tereza 

23.01.2004 

Sokol Valašské Meziříčí 

2:58.56 

 

379 

 

 

Vontrobová Vanda 

25.05.2004 

TJ Sokol Opava 

3:07.01 

 

303 

 

 

Bačinová Viktorie 

06.04.2003 

TJ Sokol Opava 

3:17.74 

 

218 

 

 

Němcová Kateřina 

19.05.2003 

TJ Sokol Opava 

3:18.77 

 

215 

 

 

Šínová Alexandra 

31.03.2004 

TJ Slezan Opava 

3:25.56 

 

164 

 

 

Markusová Zuzana 

24.07.2003 

TJ Sokol Opava 

3:25.90 

 

162 

10 

 

 

Celtová Eliška 

03 

TJ Sokol Opava 

3:25.93 

 

162 

11 

 

 

Luzarová Valérie 

15.10.2003 

TJ Sokol Opava 

3:34.35 

 

113 

12 

 

 

Fialová Martina 

04 

TJ Sokol Opava 

3:37.25 

 

98 

13 

 

 

Novotná Viktorie 

27.05.2004 

TJ Sokol Opava 

3:54.47 

 

29 

MS 

 

 

Seibertová Nela 

03 

TJ Slezan Opava 

3:16.53 

 

227 

MS 

 

 

Kupková Aneta 

04 

TJ Slezan Opava 

3:23.36 

 

179 

MS 

 

 

Ivanová Anna 

06 

TJ Slezan Opava 

3:43.02 

 

71 

 

 

 

Světlíková Drahomíra 

06.02.2003 

TJ Sokol Opava 

DNF 

 

 

 

 

 

Matýsková Tereza 

15.06.2005 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 m Žákyně 1, w0.7 

(23.04.2016 13:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

Valiková Kateřina 

04.02.2002 

TJ Sokol Opava 

20.83 

 

682 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

20.97 

 

666 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

21.44 

 

616 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

22.03 

 

555 

 

Švehlová Hana 

07.05.2002 

TJ Sokol Opava 

22.71 

 

488 

 

Stanjurová Vendula 

06.05.2002 

TJ Sokol Opava 

24.09 

 

365 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 m Žákyně 2, w0.9 

(23.04.2016 13:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

Kupková Beáta 

10.11.2002 

TJ Sokol Opava 

21.42 

 

618 

 

Bartáková Eliška 

21.09.2001 

TJ Sokol Opava 

21.68 

 

591 

 

Šoltysová Aneta 

03.06.2002 

TJ Sokol Opava 

21.85 

 

573 

 

Krusberská Sabina 

02.10.2001 

TJ Sokol Opava 

22.00 

 

558 

 

Kuličková Klára 

10.10.2001 

TJ Sokol Opava 

22.22 

 

536 

MS 

 

Šustáková Zuzana 

28.05.2000 

TJ Sokol Opava 

20.68 

 

699 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 600g Juniorky  

(23.04.2016 13:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Klimentová Hana 

18.12.1998 

TJ Sokol Opava 

30.68 

 

489 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 800g Junioři  

(23.04.2016 14:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Novák Jan 

20.09.1998 

TJ Sokol Opava 

38.64 

 

422 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pětiboj Ml. žáci  

(23.04.2016 14:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Kavecký David Gabriel 

24.03.2003 

TJ Sokol Opava 

2315 

 

 

 

 

Paťava Alexandr 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

1054 

 

 

 

 

Glocman Michael 

04 

TJ Sokol Opava 

0951 

 

 

 

 

Špicl František 

24.06.2003 

TJ Sokol Opava 

0945 

 

 

 

 

Halátek Pavel 

23.01.2004 

TJ Sokol Opava 

0928 

 

 

 

 

Krček Jan 

01.04.2005 

TJ Sokol Opava 

0926 

 

 

 

 

Hartmann Matěj 

16.06.2003 

TJ Sokol Opava 

0863 

 

 

 

 

Navrátil Petr 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

0645 

 

 

 

 

Markovič Filip 

15.08.2003 

TJ Sokol Opava 

0630 

 

 

10 

 

 

Vocetka Filip 

18.07.2003 

TJ Sokol Opava 

0592 

 

 

11 

 

 

Daněk Matěj 

23.03.2004 

TJ Sokol Opava 

0554 

 

 

12 

 

 

Klapuch Marek 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

0553 

 

 

13 

 

 

Friedel Matyáš 

12.02.2004 

TJ Sokol Opava 

0514 

 

 

14 

 

 

Skopal Jakub 

03 

TJ Sokol Opava 

0242 

 

 


Kavecký D. 2315 (09.71/597-66.97/454-08.29/478-5.05/392-2:39.63/394)

Paťava A. 1054 (12.04/222-44.71/263-09.85/143-3.73/164-2:54.51/262)

Glocman M. 951 (13.38/86-53.76/340-09.36/229-4.05/214-3:22.62/82)

Špicl F. 945 (12.35/185-37.05/200-09.41/220-3.94/196-3:11.20/144)

Halátek P. 928 (12.23/199-33.01/167-09.11/280-4.07/217-3:26.55/65)

Krček J. 926 (12.29/192-24.63/101-09.31/239-3.66/153-2:57.13/241)

Hartmann M. 863 (12.16/207-36.42/195-09.64/178-3.58/142-3:11.76/141)

Havlíček J. 681 (/-/-09.99/122-4.24/245-2:48.31/314)

Navrátil P. 645 (13.61/69-41.04/233-10.38/71-3.30/103-3:07.32/169)

Markovič F. 630 (12.57/161-33.98/175-10.15/99-3.38/114-3:22.94/81)

Konvička J. 609 (08.91/324-4.47/285)

Vocetka F. 592 (15.40/0-45.25/268-10.76/33-3.12/80-22.03/189-3:01.20/211)

Daněk M. 554 (12.93/125-28.81/134-10.12/103-3.34/108-3:22.26/84)

Klapuch M. 553 (14.03/42-32.99/167-09.98/123-3.07/74-3:10.78/147)

Friedel M. 514 (14.33/27-34.72/181-10.40/68-3.45/123-3:16.14/115)

Chabroň Š. 320 (10.20/93-3.11/79-3:10.47/148)

Skopal J. 242 (16.23/0-31.74/157-10.68/40-2.81/45-3:57.78/0)

Borunský V. 0 (/)

Ciminga S. 0 (/)

Slaný J. 0 (/)

Vláčil O. 0 (/)

Stoklasa J. 0 (/)

Solný M. 0 (/)

Lahodný A. 0 (/)

Solný M. 0 (/)

Lahodný A. 0 (/)

Špilháček M. 0 (/)

Vajda M. 0 (/)

Slaný J. 0 (/)

Ciminga S. 0 (/)

Vláčil O. 0 (/)

Stoklasa J. 0 (/)

Borunský V. 0 (/)

Vajda M. 0 (18.11/237)

Špilháček M. 0 (19.37/260)

Vojáček O. 0 (17.36/456-/)

Solný M. 0 (/)

Lahodný A. 0 (/)

Stoklasa J. 0 (/)

Slaný J. 0 (/)

Borunský V. 0 (/)

Vláčil O. 0 (/)

Ciminga S. 0 (/-/)

Vláčil O. 0 (/)

Stoklasa J. 0 (/)

Borunský V. 0 (/)

Slaný J. 0 (/)

Solný M. 0 (/)

Lahodný A. 0 (/)

Špilháček M. 0 (27.78/268)

Vajda M. 0 (21.97/188)

Solný M. 0 (/)

Lahodný A. 0 (/)

Slaný J. 0 (/)

Borunský V. 0 (/)

Stoklasa J. 0 (/)

Vláčil O. 0 (/)

Ciminga S. 0 (/)

Vojáček O. 0 (/-/) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pětiboj Ml. žákyně  

(23.04.2016 14:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Paťavová Natálie 

03.01.2003 

Sokol Valašské Meziříčí 

2417 

 

-1 

 

 

Klapuchová Marie 

17.12.2003 

TJ Sokol Opava 

1688 

 

-1 

 

 

Hanáková Tereza 

23.01.2004 

Sokol Valašské Meziříčí 

1676 

 

-1 

 

 

Bačinová Viktorie 

06.04.2003 

TJ Sokol Opava 

1570 

 

-1 

 

 

Navrátilová Jana 

21.05.2003 

TJ Sokol Opava 

1504 

 

-1 

 

 

Němcová Kateřina 

19.05.2003 

TJ Sokol Opava 

1386 

 

-1 

 

 

Markusová Zuzana 

24.07.2003 

TJ Sokol Opava 

1096 

 

-1 

 

 

Šínová Alexandra 

31.03.2004 

TJ Slezan Opava 

0932 

 

-1 

 

 

Luzarová Valérie 

15.10.2003 

TJ Sokol Opava 

0908 

 

-1 

10 

 

 

Vontrobová Vanda 

25.05.2004 

TJ Sokol Opava 

0859 

 

-1 

11 

 

 

Fialová Martina 

04 

TJ Sokol Opava 

0848 

 

-1 

12 

 

 

Celtová Eliška 

03 

TJ Sokol Opava 

0717 

 

-1 

13 

 

 

Tylšarová Eliška 

04.06.2004 

TJ Sokol Opava 

0596 

 

-1 

14 

 

 

Novotná Viktorie 

27.05.2004 

TJ Sokol Opava 

0370 

 

-1 

15 

 

 

Matýsková Tereza 

15.06.2005 

TJ Sokol Opava 

0263 

 

-1 


Paťavová N. 2417 (10.40/639-43.25/395-08.97/574-4.21/357-2:51.16/452)

Klapuchová M. 1688 (13.28/223-27.94/211-09.22/511-3.67/235-2:45.83/508)

Hanáková T. 1676 (12.03/380-29.27/227-09.56/431-3.78/259-2:58.56/379)

Bačinová V. 1570 (12.19/357-28.17/214-09.19/518-3.80/263-3:17.74/218)

Navrátilová J. 1504 (12.94/262-24.87/176-09.60/422-3.59/218-2:53.67/426)

Němcová K. 1386 (13.31/220-34.01/283-09.58/426-3.70/242-3:18.17/215)

Seibertová N. 1118 (13.21/231-09.33/484-3.38/176-3:16.53/227)

Markusová Z. 1096 (14.09/142-31.76/256-10.01/334-3.51/202-3:25.90/162)

Šínová A. 932 (15.33/51-27.43/205-10.02/332-3.40/180-3:25.56/164)

Luzarová V. 908 (15.03/69-26.50/194-10.03/330-3.51/202-3:34.35/113)

Grimanová J. 907 (12.20/356-09.06/551)

Vontrobová V. 859 (14.31/123-15.79/75-10.30/278-2.83/80-3:07.01/303)

Fialová M. 848 (14.26/127-24.77/174-10.13/310-3.18/139-3:37.25/98)

Celtová E. 717 (15.03/69-25.75/186-10.74/201-2.95/99-3:25.93/162)

Tylšarová E. 596 (15.16/61-24.61/173-10.64/218-3.21/144-/)

Kupková A. 514 (10.29/280-2.66/55-3:23.36/179)

Novotná V. 370 (16.06/17-17.05/88-11.35/114-3.09/122-3:54.47/29)

Girmanová J. 357 (40.12/357)

Ivanová A. 345 (21.42/136-12.00/46-2.91/92-3:43.02/71)

Černá K. 316 (10.90/176-3.19/140)

Matýsková T. 263 (/-32.35/263-/-/-/)

Hendrychová V. 0 (/)

Matušková K. 0 (/)

Grueberová A. 0 (/)

Světlíková D. 0 (/)

Kašovská B. 0 (/)

Herudková H. 0 (/)

Grodová S. 0 (/)

Godulová K. 0 (/)

Havlíková E. 0 (/)

Kněžínková A. 0 (/-/)

Havlíková E. 0 (/)

Godulová K. 0 (/)

Grodová S. 0 (/)

Herudková H. 0 (/)

Kašovská B. 0 (/)

Grueberová A. 0 (/)

Světlíková D. 0 (/)

Matušková K. 0 (/)

Hendrychová V. 0 (/-/)

Matušková K. 0 (/)

Světlíková D. 0 (/)

Grueberová A. 0 (/)

Kašovská B. 0 (/)

Herudková H. 0 (/)

Grodová S. 0 (/)

Godulová K. 0 (/)

Havlíková E. 0 (/)

Kněžínková A. 0 (/-/)

Havlíková E. 0 (/)

Godulová K. 0 (/)

Grodová S. 0 (/)

Herudková H. 0 (/)

Kašovská B. 0 (/)

Grueberová A. 0 (/)

Světlíková D. 0 (/)

Matušková K. 0 (/)

Hendrychová V. 0 (/-/)

Matušková K. 0 (/)

Světlíková D. 0 (/)

Kašovská B. 0 (/)

Grueberová A. 0 (/)

Herudková H. 0 (/)

Godulová K. 0 (/)

Grodová S. 0 (/)

Havlíková E. 0 (/)

Kněžínková A. 0 (/) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Žáci 1, w1,9 

(24.04.2016 10:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

07.99 

 

563 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

08.85 

 

338 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

09.01 

 

302 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

09.15 

 

272 

 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

DQ 

 

 

 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

DQ 

 

 

 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

DNF 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok daleký Dorostenky  

(24.04.2016 10:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Šustáková Zuzana 

28.05.2000 

TJ Sokol Opava 

4.28 

 

374 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok daleký Žákyně  

(24.04.2016 10:00)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Valiková Kateřina 

04.02.2002 

TJ Sokol Opava 

4.72 

 

485 

 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

4.70 

 

479 

 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

4.50 

 

428 

 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

4.46 

 

418 

 

 

Šoltysová Aneta 

03.06.2002 

TJ Sokol Opava 

4.29 

 

376 

 

 

Bartáková Eliška 

21.09.2001 

TJ Sokol Opava 

4.04 

 

317 

 

 

Kupková Beáta 

10.11.2002 

TJ Sokol Opava 

3.79 

 

261 

 

 

 

Cihlářová Adéla 

31.12.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Kunovjánková Viktorie 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Kunovjánková Karolína 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Švehlová Hana 

07.05.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m Ženy , w1,9 

(24.04.2016 10:10)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Šustáková Zuzana 

28.05.2000 

TJ Sokol Opava 

08.57 

 

681 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 m Muži  

(24.04.2016 10:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Palzer Vít 

28.03.1997 

TJ Sokol Opava 

09:38.12 

 

-1 

 

 

Kolář Samuel 

23.07.2000 

TJ Sokol Opava 

10:46.98 

 

-1 

 

 

Bláha Martin 

02.09.2002 

TJ Sokol Opava 

11:15.21 

 

-1 

 

 

Gebauer Matěj 

99 

TJ Sokol Opava 

12:49.35 

 

-1 

 

 

 

Škrobánek Michal 

04.09.1997 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 m Muži  

(24.04.2016 10:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Král David 

02.03.1996 

TJ Sokol Opava 

16:53.82 

 

471 

 

 

Dumbrovský Tomáš 

30.03.1995 

TJ Sokol Opava 

16:58.28 

 

461 

 

 

Wittek David 

26.10.1998 

TJ Sokol Opava 

17:08.21 

 

439 

 

 

Slaný Patrik 

03.06.1999 

TJ Sokol Opava 

18:28.18 

 

280 

 

 

 

Skřivánek Petr 

11.03.1994 

SK Hranice 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok daleký Žáci  

(24.04.2016 10:35)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

4.74 

 

333 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

4.43 

 

278 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

3.94 

 

196 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

3.78 

 

171 

MS 

 

 

Vojáček Ondřej 

19.01.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 500g Žákyně  

(24.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Cihlářová Adéla 

31.12.2002 

TJ Sokol Opava 

24.01 

 

364 

 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

23.94 

 

362 

 

 

Hýnarová Aneta 

02.09.2002 

TJ Sokol Opava 

22.33 

 

332 

 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

21.80 

 

322 

 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

18.90 

 

268 

 

 

 

Švehlová Hana 

07.05.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Kunovjánková Viktorie 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

Kunovjánková Karolína 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 600g Žáci  

(24.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Grulich Tomáš 

15.06.2001 

TJ Sokol Opava 

39.47 

 

434 

 

 

Zíka Jan 

02.10.2001 

TJ Sokol Opava 

32.50 

 

335 

 

 

Dumbrovský David 

04.10.2001 

TJ Sokol Opava 

29.84 

 

297 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

28.86 

 

283 

 

 

Špilháček Martin 

03 

TJ Sokol Opava 

26.06 

 

244 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 600g Ženy  

(24.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Vedrová Michaela 

22.01.2000 

TJ Sokol Opava 

38.94 

 

647 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hod oštěpem 700g Dorostenci  

(24.04.2016 10:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Vojtek Michal 

11.12.1999 

TJ Sokol Opava 

34.18 

 

358 

 

 

Špilháček Dominik 

19.10.2000 

TJ Sokol Opava 

28.06 

 

272 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 m Ženy , w1,2 

(24.04.2016 11:10)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Šustáková Zuzana 

28.05.2000 

TJ Sokol Opava 

20.74 

 

692 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vrh koulí 4kg Žáci  

(24.04.2016 11:15)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

11.06 

 

549 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

09.71 

 

468 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

05.85 

 

240 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

05.69 

 

231 

 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 m Žákyně  

(24.04.2016 11:40)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

2:35.46 

 

626 

 

 

Valiková Kateřina 

04.02.2002 

TJ Sokol Opava 

2:57.95 

 

384 

 

 

Bartáková Eliška 

21.09.2001 

TJ Sokol Opava 

2:58.83 

 

376 

 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

2:59.57 

 

369 

 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

3:01.35 

 

353 

 

 

Šoltysová Aneta 

03.06.2002 

TJ Sokol Opava 

3:03.08 

 

337 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skok vysoký Žáci  

(24.04.2016 11:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

1.45 

 

352 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

1.30 

 

250 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

1.15 

 

159 

 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

1.15 

 

159 

MS 

 

 

Vojáček Ondřej 

19.01.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

DNP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 m Žáci  

(24.04.2016 12:15)

Poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

3:15.44 

 

521 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

3:41.18 

 

318 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

3:42.65 

 

308 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

3:55.83 

 

223 

 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

DNF 

 

 

 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

DNF 

 

 

 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

DNF 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sedmiboj Žákyně  

(24.04.2016 12:30)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Janíková Tereza 

03.04.2002 

TJ Sokol Opava 

3581 

 

 

 

 

Baroňová Markéta 

18.04.2002 

TJ Sokol Opava 

3170 

 

 

 

 

Škrobánková Sára 

06.01.2001 

TJ Sokol Opava 

3058 

 

 

 

 

Šoltysová Aneta 

03.06.2002 

TJ Sokol Opava 

2581 

 

 

 

 

Valiková Kateřina 

04.02.2002 

TJ Sokol Opava 

2251 

 

 

 

 

Bartáková Eliška 

21.09.2001 

TJ Sokol Opava 

2052 

 

 

 

 

Krusberská Sabina 

02.10.2001 

TJ Sokol Opava 

1462 

 

 

 

 

Kupková Beáta 

10.11.2002 

TJ Sokol Opava 

1264 

 

 

 

 

Kuličková Klára 

10.10.2001 

TJ Sokol Opava 

0875 

 

 

10 

 

 

Kunovjánková Karolína 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

0787 

 

 

11 

 

 

Švehlová Hana 

07.05.2002 

TJ Sokol Opava 

0783 

 

 

12 

 

 

Cihlářová Adéla 

31.12.2002 

TJ Sokol Opava 

0710 

 

 

13 

 

 

Kunovjánková Viktorie 

09.07.2002 

TJ Sokol Opava 

0386 

 

 

14 

 

 

Stanjurová Vendula 

06.05.2002 

TJ Sokol Opava 

0365 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

devítiboj Žáci  

(24.04.2016 12:45)

poř.

dráha

Jméno

Narozen

Oddíl

Výkon

 

Body

 

 

 

Macura Marek 

14.01.2002 

Sokol Vítkovice 

3431 

 

 

 

 

Celta Martin 

23.05.2002 

TJ Sokol Opava 

1798 

 

 

 

 

Špilháček Michal 

16.08.2002 

TJ Sokol Opava 

1778 

 

 

 

 

Urban Daniel 

14.11.2002 

TJ Sokol Opava 

1591 

 

 

 

 

Grulich Tomáš 

15.06.2001 

TJ Sokol Opava 

1558 

 

 

 

 

Novák Richard 

15.08.2002 

TJ Sokol Opava 

1435 

 

 

 

 

Groda Adam 

15.09.2001 

TJ Sokol Opava 

0785 

 

 

 

 

Vojáček Ondřej 

19.01.2002 

TJ Sokol Opava 

0456 

 

 

 

 

Šubík Adam 

27.08.2001 

TJ Sokol Opava 

0373 

 

 

10 

 

 

Kutty Roderik 

14.05.2002 

TJ Sokol Opava 

0259