Odneste si z #BEACTIVE Noc sokoloven 2019 zajímavé ceny! / 30.09.2019

Na letošní #BEACTIVE Noc sokoloven se budete mít možnost vyhrát zajímavé ceny, a to hned v několika soutěžích.

Pěknou sokolskou knihu můžete vyhrát při úspěšném vyluštění již tradičního olympijsko-sokolského kvízu. Připravili jsme ho ve spolupráci s Českým olympijským výborem, který letos slaví 120 let od svého založení. Tématem otázek je historie olympijského hnutí a také výrazná stopa, kterou v tom českém zanechal Sokol. Kvíz je určen pro luštitele ve věku od druhého stupně ZŠ a starší, ale určitě nebude na škodu, když si znalosti o sokolském a olympijském hnutí rozšíří i ti mladší.

Některé otázku jsou lehké, jiné trochu těžší, ale věříme, že je nakonec dáte všechny dohromady. Organizátoři Noci sokoloven budou vybírat vždy tři úspěšné luštitele z každé sokolovny, jejichž e-maily nám pošlou. 10 vylosovaných pak vyhraje výpravnou publikaci „S hrdostí nošený: Sokolský kroj, úbor a scénický kostým“ od odbornice Národního muzea Šárky Rámišové.

Druhou možností, jak si z Noci sokoloven odnést kromě zážitků i něco fyzického, je soutěž o krásná trička s motivem Noci sokoloven. Soutěž pořádáme společně s Hlavním partnerem akce, Českou poštou.

Jak se k unikátnímu tričku dostat? Vyfoťte (třeba na mobilní telefon) živý obraz nebo jiný zajímavý moment vaší Noci sokoloven. Připojte se k službě PohledniceOnline (www.pohledniceonline.cz či použijte mobilní aplikaci) a fotografii nám pošlete jako pohlednici na adresu:

Česká obec sokolská, Noc sokoloven, Tyršův dům, Újezd 40, 118 01 Praha 1 .

Nezapomeňte na pohlednici uvést svůj e-mail a velikost trika. Z pohlednic, které dorazí do 4.10. včetně, vylosujeme 10 výherců. Ty nejlepší pohlednice také zveřejníme na Facebooku a instagramu.

Další soutěže uspořádají jednotliví organizátoři Noc sokoloven, takže šance na výhru určitě bude veliká! Přejeme úspěšný lov!