V uplynulých měsících se intenzivně věnujeme nejen rekonstrukcím prostor Tyršova domu, ale také i udržitelnosti v oblasti ekonomické. Podařilo se výrazně změnit nastavení fungování bazénu, e-shopu a nyní řešíme nevyhovující stav hostelu.

"Bohužel celý technický stav hostelu je velmi špatný, a tak nám nezbývá jiné řešení než dočasně hostel uzavřít. Bude to ale na co nejkratší dobu s tím, že zájemcům z řad sokolů případně pomůžeme najít alternativu," uvedl Marek Tesař, ředitel Kanceláře ČOS.

Hostel je uzavřen od 1. července do odvolání. "Aktuálně probíhá rozvaha a výběr strategie, jak hostel provozovat v dalších letech," řekla Karla Dostálová, vedoucí provozu Tyršova domu. Očekáváná rekonstrukce by měla být co nejrychlejší.

Chceme, aby i sokolský hostel byl přívětivým místem. Děkujeme za pochopení a věříme, že hostel bude po znovuotevření vyhledávaným místem s příjemným prostředím nejen pro sokoly.