Jedinečná příležitost pro sběratele:
sletová grafika SKY IS THE LIMIT

15. 10. 2024

Jen dnes, 15. října od 10:00, máte možnost zakoupit exkluzivní sletovou grafiku "SKY IS THE LIMIT" od předního českého streetartisty Michala Škapy. Do prodeje jde jen 30 kusů!

Limitovaná a signovaná edice je naprostým must-have pro každého milovníka umění a fanouška sokolského hnutí.

Prodej potrvá jen 24 hodin nebo do vyprodání zásob – pouze 30 kusů! Neváhejte, tyto jedinečné grafiky zmizí rychle.

Cena je 2.900,- Kč (včetně DPH), poštovné 149,- Kč. Platba kartou nebo QR kódem.

Koupit bude možné ZDE

"Pro mě to byla obrovská výzva. Jsem rád, že jsem se mohl takové akce, která propojuje umění a sport, zúčastnit. Je to důkaz, že si oba tyto světy spolu rozumí a jsou dnes na vzestupu," řekl Michal Škapa.

Grafika vychází z vizuálního stylu sletu. Michal Škapa uplatnil řadu figurálních motivů, ale také geometrických a expresivních motivů, které až nečekaně harmonicky doplnily prostředí. Grafika byla vytištěna technikou sítotisku.

Škapa udělal pro Sokol jž třetí grafiku. První měla název "Nazdar!" a vznikla u příležitosti 160. výročí založení Sokola. Druhou udělal po invazi na Ukrajinu s ukrajinskými motivy a sloganem "Stay Strong" (Zůstaňte silní). Vizuálně vycházela z díla Nazdar.

grafika Sky is th Limit - Škapa