Česká obec sokolská

Cvičte pořád, cvičte správně, cvičte se Sokolem. Vše potřebné najdete ve videoseriálu České obce sokolské #cvičímsesokolem. Instruktážní cvičební videa pro všechny věkové kategorie připravují sokolští metodici ve spolupráci se známým sportovním youtuberem Tomášem Touhou a k vidění jsou na youtubovém kanále České obce sokolské a jejích sociálních sítích.

Videa jsou určena pro všechny věkové kategorie od rodičů s malými dětmi přes předškoláky, žáky a dospělé až po seniory. Videa v délce okolo 20 minut ukazují celou cvičební jednotku tak, aby se dala odcvičit i v domácím prostředí, a to v reálném čase. Další série videí pak stručně a přehledně ukazuje, jak správně provádět jednotlivé cviky, aby byly co nejúčinnější, ale především neškodily zdraví.

Knihovna videí   #CvicimSeSokolem  je průběžně doplňována:

Nová videa projektu Se Sokolem do života :

Cvičím se Sokolem

Projekt Cvičení pro studenty s Česká středoškolská unie:

Kalendář Akcí

Po Zbraslavi se Sokolem za pokladem

Kde: Praha 5 - Zbraslav

Sokolská stezka za poznáním

Kde: Ostroměř

Ve zdravém těle zdravý duch, v čistém městě čistý vzduch!

Kde: České Budějovice

Registrace do soutěže Hýbeme se hezky česky

Kde: Tyršův dům

Generální partner