Česká obec sokolská

Cvičte pořád, cvičte správně, cvičte se Sokolem. Vše potřebné najdete ve videoseriálu České obce sokolské #cvičímsesokolem. Instruktážní cvičební videa pro všechny věkové kategorie připravují sokolští metodici ve spolupráci se známým sportovním youtuberem Tomášem Touhou a k vidění jsou na youtubovém kanále České obce sokolské a jejích sociálních sítích.

Videa jsou určena pro všechny věkové kategorie od rodičů s malými dětmi přes předškoláky, žáky a dospělé až po seniory. Videa v délce okolo 20 minut ukazují celou cvičební jednotku tak, aby se dala odcvičit i v domácím prostředí, a to v reálném čase. Další série videí pak stručně a přehledně ukazuje, jak správně provádět jednotlivé cviky, aby byly co nejúčinnější, ale především neškodily zdraví.

Knihovna videí je průběžně doplňována na youtubovém kanále České obce sokolské

V nabídce:

Kalendář Akcí