Česká obec sokolská

Cvičte pořád, cvičte správně, cvičte se Sokolem. Vše potřebné najdete ve videoseriálu České obce sokolské #cvičímsesokolem. Instruktážní cvičební videa pro všechny věkové kategorie připravují sokolští metodici ve spolupráci se známým sportovním youtuberem Tomášem Touhou a k vidění jsou na youtubovém kanále České obce sokolské a jejích sociálních sítích.

Videa jsou určena pro všechny věkové kategorie od rodičů s malými dětmi přes předškoláky, žáky a dospělé až po seniory. Videa v délce okolo 20 minut ukazují celou cvičební jednotku tak, aby se dala odcvičit i v domácím prostředí, a to v reálném čase. Další série videí pak stručně a přehledně ukazuje, jak správně provádět jednotlivé cviky, aby byly co nejúčinnější, ale především neškodily zdraví.

Knihovna videí   #CvicimSeSokolem  je průběžně doplňována:

Nová videa projektu Se Sokolem do života

VIDEA Cvičím se Sokolem

Cvičím se Sokolem LIDSKÉ PYRAMIDY pro NOC SOKOLOVEN

• MALÝ A VELKÝ VĚJÍŘ - Cviky pro 3 a 5 cvičenců s obtížností 1/5 (4:50 min)
  • PRVEK M - Jeden z lehčích prvků pro 5 cvičenců, který hravě zvládnete (2:22 min)
  • HVĚZDA - Cvik pro 5 cvičenců, při kterém využijete správný stoj na rukou a stabilní vzpor klečmo (2:41 min)
  • VELKÁ PYRAMIDA - Budete potřebovat 6 cvičenců, zahřáté svaly a správné rozložení váhy (3:13 min)
  • PYRAMIDA V KLEKU - Prvek pro 10 cvičenců s obtížností 5/5 (2:50 min)

Projekt Cvičení pro studenty s Česká středoškolská unie

Kalendář Akcí

Prázdninové kamínkování