Kup si parketu
v přerovské sokolovně

16. 06. 2020

Podlaha v přerovské sokolovně dobře sloužila 48 let. Půl století plného provozu se ale projevilo na její kvalitě – parkety jsou vyšlapané, někde trouchnivějící, s vyštípanými rohy. Sokol Přerov chce proto podlahu novou. Investice? 2,2 milionu korun. Jednota má možnost získat dotaci od Olomouckého kraje a příspěvek od měst Přerov, celou částku to ale nepokryje. Proto spustila projekt „Kup parketu“ – nejen členové Sokola, ale i jeho přátelé, sportovci, případně sympatizující veřejnost mají možnost koupit si v tělocvičně parketu a pomoci tak dobré věci. Staňte se i Vy majitelem části nové podlahy.

Prosíme vás tedy touto formou o zvážení vašich finančních možností a případné přispění jakoukoliv částkou na náš transparentní účet 292712658/0300. Pokud částka převýší 1000 Kč, zveřejníme jméno / logo vaší osoby / firmy v seznamu, který bude trvale umístěn v sokolovně tak, aby každý mohl vidět, kdo na novou podlahu přispěl.

Všechny podrobné informace jsou obsaženy v přiloženém letáku a také na Facebooku. Doposud jsme vybrali částku přesahující 370 tisíc Kč.

Sokol Přerov