Tanečníci Sokola Zbraslav
uspěli na mistrovství ČR a mistrovství světa

24. 11. 2022

V sobotu 12. listopadu 2022 se konalo v Ústí nad Labem MČR ve standardních tancích v kategoriích dospělých nad 30 let. Ze Sokola Zbraslav se ho účastnily celkem 3 taneční páry ve dvou kategoriích.

Nejprve v mladší kategorii nad 30 let postoupily oba zbraslavské páry do finále, kde na 5. místě skončili manželé Antonín a Jana Vyhňákovi a titul Vicemistra získal pár Petr Bayerle s Barborou Šnajderovou – mimochodem tento pár o týden dříve vytančil neuvěřitelné 11. místo na Mistrovství světa v Rumunsku!

Ve starší kategorii nad 40 let byl Sokol ještě úspěšnější – titul mistra ČR si odnesli Miroslav Šerák s Martinou Grošupovou a zajistili, že po roce opět titul Mistra ČR zůstal ve zbraslavském tanečním klubu (vloni zvítězili manželé Mareškovi). Gratulujeme všem a děkujeme za super reprezentaci domácího oddílu KAT Zbraslav při Sokole Zbraslav.

Autorka: Lenka Šeráková